Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Beczki plastikowe

( ilość produktów: 18 )

Beczki plastikowe - do kiszenia kapusty oraz ogórków

Swojskie znaczy lepsze - wie to każdy, kto chociaż raz spróbował ukiszonej domowym sposobem kapusty czy ogórków. Warto zainwestować w sprzęty niezbędne do takich prac - wtedy masz pewność dobrze wykonanego zadania. Twoje wyroby zachwycą niejednego gościa! Sprawdź, dlaczego warto kisić w plastikowej beczce.

Dlaczego warto kisić w plastikowej beczce?

Plastikowa beczka jest idealnym naczyniem do kiszenia kapusty oraz ogórków - dzięki niej w łatwy sposób przeprowadziszproces fermentacji. Produkt charakteryzuje się dużą trwałością, wytrzymałością na zmienne temperatury - jest też odporny na uszkodzenia mechaniczne. Wykonany z grubego tworzywa sztucznego, nie oddaje ani nie przyjmuje zapachów przygotowywanych potraw. Z artykułu skorzystasz wielokrotnie, a dodatkowo w prosty sposób zakręcisz i odkręcisz jego pokrywę.Beczka jest lekka, więc łatwo przeniesiesz ją z miejsca na miejsce. Warto także wspomnieć o ateście, który dopuszcza produkty sklepu rolmarket.pl (w tym beczki plastikowe) do kontaktu z żywnością (atest PZH HŻ). 

W skrócie - trzy najważniejsze zalety posiadania plastikowej beczki 

#1 Jest niezastąpionym produktem do kiszenia kapusty i ogórków, który ułatwia przeprowadzenie procesu fermentacji. #2 Beczka wyróżnia się szczelnością oraz trwałością.#3 Łatwo z niej korzystać - wystarczy odkręcić, a następnie zakręcić zawór.

 Na co zwrócić uwagę przy zakupie plastikowej beczki?

Na jakie parametry beczki warto zwrócić uwagę podczas wyboru odpowiedniego produktu? Sprawdź.- pojemność - ta wartość decyduje o tym, jak dużo kapusty czy ogórków jesteś w stanie kisić za jednym razem.-wysokość - niższa beczka zmieści się nawet w szafce w kuchni, większą możesz postawić w spiżarce. -średnica beczki oraz otworu - w sklepie rolmarket.pl znajdziesz produkty o różnych wielkościach tych parametrów - dobierz odpowiednią do swoich indywidualnych potrzeb. 

Szukasz plastikowej beczki? Sprawdź ofertę sklepu rolmarket.pl

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystkie produkty oraz akcesoria do kiszenia kapusty czy ogórków. Serdecznie zapraszamy do zakupów i życzymy powodzenia!

Zobacz również:

    pixel