Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Nakrętki, kraniki i zawory do zbiorników na wodę

( ilość produktów: 36 )

W naszym sklepie znajdziesz duży wybór zaworów do pojemników 1000l oraz nakrętek o różnych średnicach, plastikowych nakrętek do beczek, metalowych zaworów, plastikowych nakrętek z czwórnikiem, rozdzielaczem. Dlaczego warto sięgnąć po produkty dostępne w asortymencie Rolmarket? Przeczytaj poniższe informacje i przekonaj się sam.

Zawory do pojemników 1000 l - parametry i charakterystyka 

Przeglądając poszczególne produkty z tej kategorii, z pewnością zauważysz ich dużą różnorodność. Polecamy zapoznanie się z opisem plastikowego zaworu o średnicy 2, który doskonale sprawdzi się do montażu  na mauserach, kontenerach, beczkach, kanistrach oraz innych pojemnikach. Produkty zostały tak wykonane, aby zapewnić im jak najlepszą szczelność, uniemożliwiając w ten sposób wyciek wody ze zbiorników. Ich kolejną zaletą jest łatwość w obsłudze, dzięki czemu nie musisz martwić się nieumyślnego uszkodzenia zaworu. Możesz u nas zakupić również zestaw plastikowych nakrętek do różnorodnych beczek plastikowych, kanistrów oraz innych pojemników. Nakrętki te świetnie sprawdzają się w roli trwałego i szczelnego zamknięcia beczki. Ich zastosowanie uchroni Cię przed wyciekaniem płynów z beczki.

Znajdziesz u nas także plastikowy kran czerpalny 2'' z nakrętką oraz zawór do zbiorników typu mauser 1000l IBC KP2C, który wykonany został z wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia tworzywa. W ramach tej kategorii znajdziesz również plastikową nakrętkę (korek, zakrętka) z adapterem GW 1/2" do zbiorników typu mauser 1000l IBC AGW1/2 z przyłączem do węża ogrodowego i uszczelką olejoodporną w zestawie. Wśród ogrodników popularnością cieszy się również plastikowa nakrętka z czwórnikiem, rozdzielaczem, do zbiorników typu mauser 1000L IBC, fi 61 mm NCZ-U. Jej zakup sprawia, że usprawnione zostają prace ogrodowe, ponieważ można  podłączyć cztery węże jednocześnie. Szczegółowe parametry każdego z wymienionych produktów znajdują się przy konkretnym opisie. Zachęcamy do zapoznania się z nimi.  Odsyłamy również do strony z beczkami, jeśli brakuje Ci takich w swoim ogrodzie.

Zobacz również:

pixel