Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Nakrętki, kraniki i zawory do zbiorników na wodę

( ilość produktów: 42 )

 

Pojemnik na wodę typu mauser znajduje szerokie zastosowanie na budowie i w przydomowym ogrodzie, a możliwości jego zastosowania doceniane są również w przemyśle m.in. farmaceutycznym, spożywczym. Korzystanie z niego z racji jego gabarytów nie jest łatwe i wymaga zastosowania odpowiednich akcesoriów. Do najważniejszych, bez których zbiornik będzie mało funkcjonalny należą zawory, nakrętki i kraniki. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór zaworów do pojemników 1000l oraz nakrętek o różnych średnicach, plastikowych nakrętek do beczek, metalowych zaworów, plastikowych nakrętek z czwórnikiem, rozdzielaczem. Dlaczego warto sięgnąć po produkty dostępne w asortymencie Rolmarket.pl? Przeczytaj poniższe informacje i przekonaj się sam.

Zawory do mausera, nakrętki, kraniki

Pojemnik 1000l z racji swoich wymiarów można przenieść i przechylić wyłącznie z pomocą ciężkiego sprzętu. Jeśli jest wypełniony po brzegi wodą waży on przecież tonę, a to znacznie przewyższa możliwości każdego człowiek. Nic zatem dziwnego, że każdy pojemnik 1000l jest wyposażony w korek oraz nakrętki i kraniki, które umożliwiają wykorzystanie jego zawartości.

Korek do mausera jest konieczny, jeśli chcemy szczelnie zamknąć płyn, jaki się w nim znajduje. Jeśli jest to woda, to szczelne zamknięcie zapobiega jej parowaniu, ale w sytuacji, gdy pojemnik jest wypełniony innym płynem, to służy on jako bariera dla zapachów przyciągających owady do wnętrza czy chroniących otoczenie przed oparami substancji znajdującej się we wnętrzu zbiornika. Korek jest również konieczny, gdy planowane jest przewożenie zbiornika w inne miejsce, gdyż dzięki szczelnemu zamknięciu podczas transportu nic nie zostanie wychlapane. Dobry korek powinien być nie tylko dopasowany średnicą do otworu w zbiorniku, ale również wyposażony w uszczelkę, dzięki której nie będzie wycieku cieczy ze zbiornika.

Koniecznym wyposażeniem zbiornika jest również odpowiedni zawór czerpalny. To dzięki niemu można bez przeszkód wykorzystywać znajdującą się wewnątrz zbiornika ciecz oraz regulować przepływ w zależności od potrzeb. Poprzez odkręcony zawór można nalać wody do wiadra i wykorzystać je potem na budowie czy w ogrodzie. Można z jego pomocą również podłączyć węże ogrodowe i wyposażyć je w odpowiednie zraszacze i pistolety, służące do podlewania ogrodu. Ważne, by zawór miał odpowiednią średnicę i przyłącze na kran, do którego poprzez szybkozłącza i reparatory będzie można podłączyć wąż ogrodowy. Wyposażenie w zawór czerpalny jest konieczne, jeśli mauser pełni rolę zbiornika na deszczówkę lub jest używany na budowie, na której nie ma jeszcze innego dostępu do wody.

Zawory do pojemników 1000l - parametry i charakterystyka 

Przeglądając poszczególne produkty z tej kategorii, z pewnością zauważysz ich dużą różnorodność. Polecamy zapoznanie się z opisem plastikowego zaworu o średnicy 2, który doskonale sprawdzi się do montażu na mauserach, kontenerach, beczkach, kanistrach oraz innych pojemnikach. Produkty zostały tak wykonane, aby zapewnić im jak najlepszą szczelność, uniemożliwiając w ten sposób wyciek wody ze zbiorników. Ich kolejną zaletą jest łatwość w obsłudze, dzięki czemu nie musisz martwić się nieumyślnego uszkodzenia zaworu. Możesz u nas zakupić również zestaw plastikowych nakrętek do różnorodnych beczek plastikowych, kanistrów oraz innych pojemników. Nakrętki te świetnie sprawdzają się w roli trwałego i szczelnego zamknięcia beczki. Ich zastosowanie uchroni Cię przed wyciekaniem płynów z beczki.

Znajdziesz u nas także plastikowy kran czerpalny 2'' z nakrętką oraz zawór do mausera 1000l IBC KP2C, który wykonany został z wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia tworzywa. W ramach tej kategorii znajdziesz również plastikową nakrętkę (korek, zakrętka) z adapterem GW 1/2" do zbiorników typu mauser 1000l IBC AGW1/2 z przyłączem do węża ogrodowego i uszczelką olejoodporną w zestawie. Wśród ogrodników popularnością cieszy się również plastikowa nakrętka z czwórnikiem, rozdzielaczem, do zbiorników typu mauser 1000L IBC, fi 61 mm NCZ-U. Jej zakup sprawia, że usprawnione zostają prace ogrodowe, ponieważ można podłączyć cztery węże jednocześnie. Szczegółowe parametry każdego z wymienionych produktów znajdują się przy konkretnym opisie. Zachęcamy do zapoznania się z nimi, bo odpowiednio dobrana średnica złączki, zaworu czy korka to gwarancja, że produkt będzie dobrze pełnił swoją rolę. Jeśli mauser o pojemności 1000l to dla Ciebie za dużo, to zobacz inne pojemniki np. beczki i zbiorniki na deszczówkę, które być może będą lepiej dopasowane do Twoich potrzeb. Mają one różną pojemność, więc z pewnością znajdziesz wśród nich produkt dla siebie.

Mamy nadzieję, że oferta sklepu Rolmarket.pl spełni Twoje oczekiwania i wśród dostępnych produktów znajdziesz odpowiedni korek, zawory czy nakrętki dopasowane do Twoich potrzeb. Zależy nam na dobrej opinii, dlatego staramy się dopasować ofertę do klienta i poszerzamy asortyment produktów bazując na potrzebach rynku. Wszystkie dostępne u nas produkty są dobrej jakości, a korzystając z nich przekonasz się, że będą spełniać swoją rolę przez wiele długich lat.

Zobacz również:

pixel