Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Beczka na wodę

( ilość produktów: 21 )

Dlaczego warto gromadzić wodę w beczce?

Gromadzenie deszczówki ma kilka bardzo dużych plusów. Przede wszystkim oszczędzasz wodę kranową, płacisz mniejsze rachunki i dbasz o środowisko – wykorzystując naturalne zasoby, nie marnując tych przetworzonych przez człowieka. Wodą opadową podlejesz rośliny w ogrodzie, umyjesz auto czy elewację domu. Jej wszechstronne zastosowanie wynika z doskonałych właściwości deszczówki:  –Nie zawiera w sobie pierwiastków takich jak magnez oraz wapń tworzących nieestetyczny osad wokół upraw.-Ma niskie stężenie pH, więc nadaje się do nawadniania kwiatów, warzyw, krzewów i drzew owocowych.-Nie posiada w swoim składzie szkodliwych substancji, czyli fluoru oraz chloru.

Beczka na wodę – jaki produkt kupić, by później nie żałować?

Jaka powinna być beczka na wodę, aby posłużyła Ci przez długi czas? Sprawdźmy.#1 Zrobiona z właściwego materiału – unikaj przeźroczystych i metalowych beczek – w nich woda może ciągle się nagrzewać oraz doprowadzać tworzywo do korodowania. Do gromadzenia deszczówki sprawdzają się zbiorniki plastikowe z pokrywą zabezpieczającą. Tego typu produkty znajdziesz w ofercie sklepu internetowego rolmarket.pl.#2 O odpowiedniej pojemności – zainwestuj w taką beczkę na wodę, która pozwoli Ci w możliwie krótkim czasie zgromadzić odpowiednią ilość deszczówki potrzebnej do prac ogrodowych czy porządkowych przy domu.#3 Wyposażona w odpowiednie akcesoria – w sklepie rolmarket znajdziesz zestawy do gromadzenia deszczówki wraz zprzyłączem, podstawką czy kranem.

Odpowiednia pielęgnacja beczki na wodę

Abybeczka na wodę deszczową służyła Ci przez długi czas, warto o nią prawidłowo zadbać. Nie jest to czasochłonne ani trudne zadanie – wystarczy kilka prostych czynności. Sprawdzaj regularnie czystość zbiornika i w razie potrzeby po opróżnieniu przemyj wnętrze kilka razy. Ustaw beczkę w półcieniu, wtedy w wodzie nie pojawią się glony, które ciężko później usunąć.

Szukasz beczki na wodę? Sprawdź asortyment sklepu romarket.pl

Jeśli chcesz gromadzić deszczówkę i wykorzystywać ją w pracach przydomowych, zainwestuj najpierw w odpowiedni sprzęt. Beczkę na wodę znajdziesz w sklepie rolmarket.pl – serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań służymy pomocą – powodzenia i udanych zakupów!

Zobacz również:

Beczka na wodę deszczową     Beczka na wodę na działkę     Beczka na wodę do ogrodu     Beczka na wodę pod rynnę

    pixel