Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Beczki plastikowe 60l

( ilość produktów: 15 )

Dobra beczka plastikowa to ważne wyposażenie w każdym gospodarstwie, w którym kisi się duże ilości kapusty i ogórków. Dzięki niej można przetworzyć na zdrowe kiszonki duże ilości płodów rolnych i mieć pewność, że ich przechowywanie będzie wygodne i bezpieczne. Zobacz jakie beczki plastikowe 60l znajdziesz w naszym sklepie.

Beczki plastikowe 60l - wygodne i funkcjonalne

Beczka plastikowa o pojemności 60l to produkt idealny dla osób, które szukają beczki o średniej pojemności. Jej wielkość pozwala zakisić za jednym razem sporą porcję produktów, a jednocześnie jest ona na tyle niewielka, że jest łatwiejsza do przenoszenia i transportu niż beczka o większych rozmiarach.

Wszystkie beczki plastikowe dostępne w naszym sklepie są wykonane z tworzywa wysokiej jakości, które jest dopuszczone do kontaktu z żywnością. Dzięki temu można bezpiecznie wykorzystywać je do kiszenia kapusty i ogórków, mając pewność, że żadne substancje powstałe w trakcie kiszenia nie będą miały wpływu na stan beczki.

Każda beczka jest wyposażona w szczelne zamknięcie czyli dekiel z uszczelką, który gwarantuje brak dopływu powietrza z zewnątrz. Dzięki temu kiszone warzywa mają optymalne warunki w trakcie procesu kiszenia, a ponadto zachowują dobrą jakość przez długi czas. Niektóre modele to beczki do fermentacji, co oznacza, że są wyposażone w rurkę odprowadzającą gazy powstające podczas tego procesu oraz kranik pozwalający monitorować stopień fermentacji.

Dodatkowym atutem beczek 60l są również uchwyty, dzięki którym można łatwo chwycić beczkę i przenieść ją w inne miejsce. Niektóre beczki mają uchwyty wystające, a inne wpuszczane w beczkę. Mimo tych różnic jednakowo dobrze sprawdzają się w swojej roli.

Beczka plastikowa 60 l - wiele modeli do wyboru 

W sklepie Rolmarket.pl znajdziesz beczki plastikowe o pojemności 60l różnych producentów. Różnią się nieznacznie kształtem, wymiarami, rodzajem uchwytów i kolorem, ale wszystkie doskonale sprawdzają się jako beczki do kiszenia warzyw, w tym przede wszystkim kapusty i ogórków.

Wybierając model beczki dla siebie zastanów się, jakie są dla Ciebie najważniejsze cechy, które musi mieć dobra beczka 60l oraz sprawdź, które z dostępnych u nas beczek wpisują się w te kryteria. Przemyśl, czy potrzebna Ci jest tylko beczka do kiszenia czy może jednak chciałbyś wykorzystywać ją też do fermentacji, a następnie zamów beczkę dla siebie i zacznij wykorzystywać ja do kiszenia i fermentacji w swoim gospodarstwie.

 

    pixel