Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Beczki plastikowe 60l

( ilość produktów: 3 )

Każdy rolnik cieszy się, gdy jego uprawy przynoszą duże plony. Warto jednak pamiętać, że zebrane z pola warzywa trzeba odpowiednio przechowywać, by nie zgniły i nie zepsuły się z powodu złych warunków w przechowalni. Część plonów można przetworzyć m.in. poprzez kiszenie. W małej skali można umieszczać kiszone ogórki w słoikach, ale przy większych ilościach płodów rolnych, zdecydowanie lepiej postawić na pojemniki mające większą pojemność. Doskonałym rozwiązaniem będzie plastikowa beczka o pojemności 60l, którą znajdziesz w naszym sklepie.

Plastikowa beczka o pojemności 60l - wygodna i funkcjonalna

Dobra beczka plastikowa to ważne wyposażenie w każdym gospodarstwie, w którym kisi się duże ilości kapusty i ogórków. Dzięki niej można przetworzyć na zdrowe kiszonki duże ilości płodów rolnych i mieć pewność, że ich przechowywanie będzie wygodne i bezpieczne. Kiszonki są nie tylko doskonałym sposobem na przetworzenie ogórków czy kapusty, ale stanowią również bardzo cenne źródło witamin, minerałów i bakterii probiotycznych, koniecznych do prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego. Są one również niskokaloryczne, co z pewnością ucieszy wszystkich poszukujących potraw smacznych, zdrowych i jednocześnie odpowiednich podczas odchudzania. Dietetycy podkreślają, że ważną rolę kiszonek w zrównoważonej diecie i zachęcają do tego, by spożywać ich jak najwięcej. Na uwagę zasługuje fakt, że kiszonki można podawać na bardzo wiele sposobów, dzięki czemu nie znudzą się nawet jeśli będziemy sięgali po nie codziennie.

Patrząc na tak liczne zalety kiszonek nie dziwi nikogo, że kiszenie to popularny sposób przechowywania kapusty i innych warzyw. Plastikowa beczka o pojemności 60l to produkt idealny dla osób, szukających  beczek mających średnią pojemność. Jej wielkość pozwala zakisić za jednym razem sporą porcję produktów, a jednocześnie jest ona na tyle niewielka, że jest łatwiejsza do przenoszenia i transportu niż plastikowa beczka o większych rozmiarach. Dzięki takim rozmiarom można ją łatwo przechowywać w piwnicy czy innym pomieszczeniu gospodarczym, w którym panują odpowiednie warunki termiczne.

Wszystkie beczki plastikowe dostępne w naszym sklepie są wykonane z tworzywa wysokiej jakości, które jest dopuszczone do kontaktu z żywnością. Dzięki temu można bezpiecznie wykorzystywać je do kiszenia kapusty i ogórków, mając pewność, że żadne substancje powstałe w trakcie kiszenia nie będą miały wpływu na beczkę. To ważne nie tylko z powodu trwałości materiału, z którego zrobiona jest beczka, ale również jej zawartości, gdyż taki certyfikat potwierdza, że plastik nie zawiera substancji mogących wydzielać się podczas kiszenia i nie będą się one uwalniać do przechowywanych w beczce przetworów.

Każda plastikowa beczka jest wyposażona w szczelne zamknięcie czyli dekiel z uszczelką, który gwarantuje brak dopływu powietrza z zewnątrz. Dzięki temu kiszone warzywa mają optymalne warunki w trakcie procesu kiszenia, a ponadto zachowują dobrą jakość przez długi czas. Niektóre modele to beczki do fermentacji, co oznacza, że są wyposażone w rurkę odprowadzającą gazy powstające podczas tego procesu oraz kranik pozwalający monitorować stopień fermentacji. Można je wykorzystywać do przetwarzania owoców na domowe wino czy piwo, a produkcja takich domowych trunków cieszy się ostatnio rosnącą popularnością.

Dodatkowym atutem beczek są również uchwyty, dzięki którym można łatwo chwycić beczkę i przenieść ją w inne miejsce. Niektóre beczki mają uchwyty wystające, a inne wpuszczane w beczkę. Mimo tych różnic jednakowo dobrze sprawdzają się w swojej roli. Warto zwrócić uwagę na to, że większość beczek jest przystosowana do przechowywania w pionie, gdyż dekle służące do ich zamykania mają odpowiedni kształt pozwalający na ustawianie pojemników jeden na drugim. To ważne szczególnie dla tych osób, które nie dysponują dużą powierzchnią do przechowywania i każda możliwość na oszczędność miejsca jest na wagę złota. 

Beczka 60l - wiele modeli do wyboru 

W sklepie Rolmarket.pl znajdziesz beczki plastikowe o pojemności 60 l różnych producentów. Różnią się nieznacznie kształtem, wymiarami, rodzajem uchwytów i kolorem, ale wszystkie doskonale sprawdzają się do kiszenia warzyw, w tym przede wszystkim kapusty i ogórków.

Wybierając model dla siebie zastanów się, jakie są dla Ciebie najważniejsze cechy, które musi mieć dobra beczka 60l oraz sprawdź, które z dostępnych u nas beczek wpisują się w te kryteria. Przemyśl, czy potrzebna Ci jest tylko beczka do kiszenia czy może jednak chciałbyś wykorzystywać ją też do fermentacji, a następnie zamów beczkę dla siebie i zacznij wykorzystywać ja do kiszenia i fermentacji w swoim gospodarstwie.

Osobom poszukującym beczek o mniejszych rozmiarach polecamy beczki plastikowe 30l lub wiadra plastikowe z pokrywą o pojemności znacznie mniejszej niż opisywana tutaj beczka o pojemności 60 l. Szeroki wybór produktów w naszym sklepie sprawia, że znajdzie wśród nich coś dla siebie każdy, kto chce przetwarzać zebrane z pola zbiory na kiszonki. Przejrzyj ofertę sklepu Rolmarket.pl i znajdź produkty odpowiednie dla siebie.

Zobacz również:

    pixel