Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Tyczki bambusowe do roślin

( ilość produktów: 33 )

Tyczki bambusowe do roślin uprawnych i ozdobnych

Sprawdzą się zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Estetycznie się prezentują i umożliwiają zdrowy wzrost rośliny. Tyczki bambusowe do roślin to podpory, które stosuje się powszechnie zarówno na plantacjach warzywnych, jak i w przydomowych ogrodach. Te, które znajdziesz w naszym sklepie, zostały wytworzone z wysokogatunkowej trzciny bambusowej. Tyczki od Rolmarket nie przesiąkną po pierwszych trzech ulewach, ani nie pękną pod ciężarem łodygi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tyczek bambusowych!

Tyczki bambusowe do roślin – ochrona łodygi przed złamaniem

Podstawową funkcją tyczki bambusowej jest ochrona łodygi rośliny przed złamaniem. Łodyga rośliny może być nadto obciążona ciężkimi owocami, przez co niestety może się odginać, a w skrajnych przypadkach złamać. Kolejnym zagrożeniem dla delikatnych łodyg mogą być porywy wiatru – tyczka stanowi podporę dla rośliny, dzięki czemu łodyga utrzyma swoją pionową pozycję i nie ulegnie złamaniu. Tyczki bambusowe do roślin wbijamy do ziemi przy łodydze. Czynność tę należy wykonywać ostrożnie, aby nie uszkodzić bryły korzeniowej. Następnie mocujemy łodygę do tyczki na przykład przy użyciu zapinek do roślin bądź sznurka. To niedrogie i bardzo skuteczne rozwiązanie, dzięki któremu zapewnisz zdrowy i bezpieczny wzrost rośliny oraz ochronisz ją przed działaniem niektórych czynników zewnętrznych.

Tyczka bambusowa do roślin warzywnych

Pomidory, ogórki, fasola, groch – to tylko kilka podstawowych roślin warzywnych, które potrzebują podparcia dla zapewnienia im optymalnych warunków wzrostowych. Tyczka bambusowa do roślin warzywnych to dokładnie ten sam produkt, co tyczka bambusowa do roślin ozdobnych, doniczkowych, pnących czy jakichkolwiek innych. Bambus jest naturalnym materiałem – po wbiciu w glebę nie wydziela do niej żadnych szkodliwych substancji, które mogłyby zaburzyć wzrost, lub wniknąć w owoce rośliny. Dlatego tyczki bambusowe doskonale sprawdzają się na ekologicznych plantacjach – to naturalny produkt, a jego produkcja ma znikomy negatywny wpływ na dobro środowiska.

Tyczka bambusowa do roślin – uzupełnienie aranżacji balkonu

Tyczka bambusowa do roślin sprawdzi się również jako integralna część aranżacji balkonu. Bambus estetycznie się prezentuje i w połączeniu z dodatkami takimi jak lampiony, doniczki i meble ogrodowe czy huśtawka brazylijska, może tworzyć unikalny klimat boho na Twoim tarasie. Pozostałe z wymienionych produktów również znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Razem z nami możesz stworzyć swoje wymarzone miejsce relaksu i wypoczynku.

pixel