Odstraszacze na gryzonie

Ilość znalezionych towarów: 19

Myszy, szczury… Wzdrygasz się na sam dźwięk tych słów? Od lat toczysz nierówną walkę z gryzoniami i jak do tej pory nic nie przyniosło oczekiwanych efektów? Z przyjemnością prezentujemy szeroką ofertę odstraszaczy na gryzonie, które są humanitarną alternatywną dla popularnych trutek. Wszystkie modele pochodzą od uznanych i doświadczonych producentów, co jest gwarancją ich najwyższej jakości i skuteczności.

Odstraszacze na myszy – zalety i zastosowanie

Mechanizm ich działania jest niezwykle prosty, a bardzo skuteczny. Odstraszacze na myszy emitują nieznośne dla gryzoni dźwięki, a dla ludzkiego ucha – całkowicie niesłyszalne. Efekt jest taki, że myszy i szczury nie zawitają do Twojego ogrodu, a nawet jeśli już zdążyły to zrobić – szybko go opuszczą. Niewątpliwą zaletą odstraszaczy jest fakt, że mogą one obejmować swoim zasięgiem od 100 do 400 metrów kwadratowych – w zależności od modelu. Co ważne, są one także w pełni ekologiczne – nie emitują żadnych substancji szkodliwych dla środowiska. Odtsraszacze są zasilane za pomocą baterii (dostępnych w zestawie) lub sieciowego zasilacza stabilizowanego. Żywotność baterii wynosi około 6 miesięcy. Pamiętaj, aby wymieniać je regularnie, jeśli zależy Ci na długotrwałym efekcie.  

Jak używać ultradźwiękowych odstraszaczy na gryzonie?

Nie jest to oczywiście nic skomplikowanego – warto jednak pamiętać o kilku podstawowych zasadach. Odstraszaczy na myszy można używać zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz budynków – trzeba uważać, aby nie dopuścić do kontaktu urządzenia z wodą. Warto pamiętać, że fale ultradźwiękowe nie przenikają przez ściany murowane oraz betonowe stropy, ale przez płytę gipsową już tak. Właśnie z tego względu odstraszaczy nie należy umieszczać na wykładzinach, za meblami, zasłonami oraz innymi miękkimi przedmiotami – mogą one pochłaniać ultradźwięki i zmniejszać  skuteczność sprzętu. Co ważne, urządzenia powinny być uruchomione zarówno w dzień, jak i w nocy.   Życzymy powodzenia i udanych zakupów w naszym sklepie!

Laury i wyróżnienia dla Rolmarket.pl
pixel