Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Odstraszacze na gryzonie

( ilość produktów: 34 )

Myszy, szczury, kuny i inne gryzonie to zmora właścicieli domów i rolników. Dostają się na poddasza, do piwnicy czy na strychy, gdzie sieją ogromne spustoszenie, niszcząc ocieplenia lub zgromadzone tam zapasy. Ich niszczycielska moc dotyka również upraw różnego rodzaju, zarówno tych warzywno-owocowych, jak i kwiatowych. Na szczęście są już odstraszacze gryzoni, które pozwalają z nimi skutecznie walczyć.

Odstraszacze – skuteczny sposób na gryzonie

Odstraszacze gryzoni pozwalają pozbyć się niechcianych gości i zapomnieć o szkodach, które one wyrządzają. W naszym sklepie znajdziesz odstraszacze gryzoni oparte na ultradźwiękach, które emitują dźwięki drażniące gryzonie, a są przy tym niesłyszalne dla ludzkiego ucha. Słysząc te dźwięki gryzonie wynoszą się poza zasięg ich słyszenia, co w sposób bezkrwawy pozwala pozbyć się gryzoni z obszaru, na którym nam zależy. Możesz wybrać odstraszacze gryzoni o niewielkim zasięgu, montowane bezpośrednio do gniazdka, lub odstraszacze zasilane bateriami. Te pierwsze doskonale sprawdzają się w domu i w ogrodzie blisko niego, a te drugie idealnie nadają się na większe działki, gdy zasięg odstraszacza kompaktowego jest niewystarczający, a nie ma możliwości zastosowania odstraszacza zasilanego z sieci. W takich sytuacjach odstraszacz gryzoni na baterie jest najlepszym rozwiązaniem.

Karmniki deratyzacyjne

Oprócz odstraszaczy gryzoni znajdziesz w naszym sklepie również karmniki deratyzacyjne czyli urządzenia, które służą do walki z myszami i szczurami. Ich specjalna konstrukcja sprawia, że można je bezpiecznie stosować nawet w miejscach, gdzie są inne zwierzęta czy małe dzieci. Dobrze sprawdzają się nie tylko na terenie otwartym, ale również wewnątrz pomieszczeń, np. w piwnicach, w garażach czy na parkingach podziemnych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty środków służących do walki ze szkodnikami i gryzoniami. Szeroki wybór pozwala znaleźć metody najskuteczniejsze w Twojej sytuacji i raz na zawsze pozbyć się gryzoni ze swojego domu.

pixel