Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Trutki na gryzonie

( ilość produktów: 21 )

Gryzonie lubią osiedlać w miejscach, w których zdecydowanie nie powinny. Mowa tu przede wszystkim o naszych piwnicach i spiżarniach. Te podstępne stworzenia z premedytacją niszczą nasze zapasy żywności i inne produkty, które gromadzimy w pomieszczeniach gospodarczych. Na szczęście istnieją sposoby na udaremnienie ich ataków. Najskuteczniejszym z nich są różnego rodzaju trutki na gryzonie, których szeroki wybór znajdziesz w naszym sklepie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt – chętnie pomożemy!

Trutka na gryzonie – czym kierować się przy jej wyborze?

Trucizna na szczury czy myszy to preparat stosowany zazwyczaj w ostateczności - niekiedy nie ma innego wyboru i trzeba sięgnąć po radykalne środki. Istnieje wiele rodzajów trutek na gryzonie, dlatego przy ich wyborze należy przede wszystkim upewnić się, że są one przeznaczone dla konkretnego rodzaju szkodnika. Informacje na ten temat znajdziesz w opisach produktów na naszej stronie oraz na ich opakowaniach. Upewnij się również, że kupowany przez Ciebie preparat jest bezpieczny – powinien zawierać gorzką substancję, która wyeliminuje ryzyko spożycia trutki przez dzieci czy zwierzęta domowe. Oczywiście zawsze jest ona niewyczuwalna dla gryzoni. Niektóre preparaty zawierają również substancje eliminujące zapach rozkładających się ciał szkodników, co w znacznym stopniu ułatwia ich stosowanie. Wybierając produkt, zwróć uwagę na to, czy z pomieszczenia można korzystać od razu po jego aplikacji. Gryzonie zaczynają zazwyczaj znikać po kilku dniach od zastosowania trutki – pamiętaj więc, że musisz się wykazać odrobiną cierpliwości.

Jak stosować trutkę na szczury?

Stosowanie trutek nie jest skomplikowane – w większości przypadków wystarczy tylko wysypać ją w miejscu, w którym bywają gryzonie, i czekać na pożądany efekt. Odpowiednia dawka preparatu jest uzależniona od ilości szkodników – najlepiej sugerować się informacjami zamieszczonymi na opakowaniu. Działanie trutek zwykle jest opóźnione – śmierć szczura czy myszy następuje po upływie około 48 godzin, co nie wywołuje podejrzeń pozostałych szkodników. Producenci trutek mają na uwadze względy humanitarne. Zgon nie wywołuje u gryzoni stresu czy agonalnych bólów – występuje on w wyniku krwotoku wewnętrznego. Dzięki temu preparat nie wzbudza awersji u reszty osobników, co pozwala na skuteczne wyeliminowanie całego stada. Stosowanie preparatu należy zaprzestać dopiero wtedy, gdy żadne gryzonie nie będą się już pojawiać. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z wyborem odpowiedniego preparatu lub jego używaniem zachęcamy do kontaktu. Zawsze służymy radą i pomocą, co sprawia, że zakupy w naszym sklepie na pewno będą udane!

    pixel