Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Karmniki deratyzacyjne

( ilość produktów: 7 )

Skuteczna deratyzacja? Zaopatrz się w specjalny karmnik na trutkę!

Karmniki deratyzacyjne to narzędzie przydatne podczas zwalczania szczurów, myszy oraz innych gryzoni, które zalęgły się w Twoim domu, pomieszczeniach gospodarskich, albo w magazynie. Ich prosta konstrukcja sprawia, że urządzenie jest łatwe w instalacji i pozwala na stosowanie różnorodnych trutek – specjalnych granulatów, kostek trujących, a nawet specjalnej pasty. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zobacz opis wybranego przez Ciebie karmnika i pozbądź się szkodników, które niszczą Twoje rośliny, zbiory oraz narzędzia.

 

Karmniki deratyzacyjne w kształcie tunelu – bezpieczeństwo ludzi i zwierząt domowych

Karmniki deratyzacyjne na myszy i szczury w kształcie tunelu to pojemnik na trutkę, którego możesz używać wszędzie – zarówno na zewnątrz, jak i w środku swojego domu czy składziku na narzędzia. Są niezwykle bezpieczne, ponieważ ich kształt uniemożliwia zjedzenie karmy dzieciom oraz Twoim zwierzętom domowym. Dzięki temu Twoja rodzina oraz pupile są w 100% bezpieczne, a mieszkanie i ogród są skutecznie oczyszczane z męczących Cię szkodników.

 

Karmniki – pojemniki, czyli łatwa kontrola ilości trutki

W internetowym sklepie ogrodniczym Rolmarket.pl znajdziesz także karmniki deratyzacyjne w postaci dużego pojemnika. Podobnie jak opisany wcześniej tunel, chroni Twoich bliskich przed kontaktem z chemicznymi trutkami, jednocześnie wabiąc gryzonie obietnicą łatwo dostępnego pokarmu. Warto podkreślić, że dzięki modelom z przezroczystym wieczkiem, możesz z łatwością kontrolować ilość trutki bez konieczności otwierania pojemnika.

 

Karmniki deratyzacyjne w neutralnych kolorach – skuteczne i dyskretne

Oferowane przez nas karmniki deratyzacyjne na szczury i myszy to urządzenia wykonane z trwałych tworzyw sztucznych. Dzięki solidnemu wykonaniu będą Ci służyć przez bardzo długi czas, skutecznie chroniąc Twój dom i ogród przed gryzoniami. Wszystkie dostępne w naszym sklepie karmniki deratyzacyjne mają ciemne, nierzucające się w oczy kolory, dzięki czemu są dyskretne, a Ty możesz z powodzeniem ukryć je w dowolnym miejscu swojego domu.

Powiązane kategorie (Pułapki na szkodniki):

Inne powiązane kategorie:

      pixel