Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Żywołapki na koty

( ilość produktów: 6 )

Bezpańskie koty, które włóczą się ulicami polskich miast i miasteczek to zjawisko, z którym próbują walczyć towarzystwa opieki nad zwierzętami, schroniska oraz fundacje pomagające bezdomnym kotom. Złapanie kotów nie jest jednak łatwe, gdyż zdziczałe zwierzęta często uciekają na sam widok człowieka. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi żywołapka na koty.

Żywołapki na koty - jak działają?

Stosowanie żywołapki to jeden z lepszych sposobów na łapanie bezpańskich kotów. Jest dla nich w pełni bezpieczny i humanitarny, a złapany do klatki kot ma co prawda odciętą drogę ucieczki, ale pozostaje w pełni sił. Żywołapka jest bowiem tak skonstruowana, że nie czyni kotu żadnej krzywdy i pozostaje on bez ani jednego zadraśnięcia.

Żywołapka na kota jest skonstruowana w taki sposób, by zwabiony przez zapach przysmaku kot wchodził do środka klatki, co natychmiast uruchamia zapadnię i zatrzaskuje za nim klatkę, uniemożliwiając mu wycofanie się na zewnątrz. Kot zostaje zatem w klatce, a osoba, która ustawiła pułapkę może bezpiecznie podejść do niego i przewieźć go do schroniska lub inne bezpieczne miejsce. Pułapka po opróżnieniu nadaje się do ponownego użytku, więc bez przeszkód można ponownie wykorzystać ją w miejscu, w którym przebywają bezpańskie koty.

Żywołapka na koty - skuteczna łapka i bezpieczna dla zwierząt

Wolnożyjące koty to jedno z wyzwań, z którymi mierzą się organizacje zajmujące się zwierzętami. Ich szybkie złapanie jest niejednokrotnie wyzwaniem. Jednym z rozwiązań są pułapki na koty. W naszym sklepie znajdziesz żywołapki na koty różnego rodzaju. Jest wśród nich pułapka jednowejściowa, która mechanizm wabiący ma tylko po jednej stronie. Są również pułapki obustronne, do których kot może wejść z obu stron. Niezależnie jednak od tego, z której strony wejdzie, klatka zatrzaśnie się z obu stron, a tym samym uniemożliwi mu ponowne wyjście na zewnątrz.

Na swojej posesji znalazłeś intruza? Pomóc Ci mogą w takim razie odstraszacze na zwierzęta, które pomogą Ci przegonić szkodniki ze swojej posesji. Jeśli jednak interesuje Cię złapanie delikwenta, najlepsze będą klatki, pułapki na koty pomogą też w schwytaniu innych zwierząt. Żywołapka poza kotami pomoże Ci w humanitarny sposób złapać też lisy, szopy, wydry, borsuki, łasice, bobry, kuny (żywołapki na kuny) oraz różnego rodzaju gryzonie (żywołapki na myszy). Niezależnie od tego, jakie zwierzę chcesz do niej złapać powinieneś zadbać o to, by w jej wnętrzu znalazł się smakołyk dopasowany do preferencji gatunku łapanego zwierzęcia. Pułapka na koty pozwoli Ci na złapanie niejednego intruza. Sprawdź także inne żywołapki, pułapki żywołowne oferowane przez nasz sklep. 

Pozwoli to uniknąć pomyłek i sytuacji, w których w Twoim ogrodzie zamiast złapania lisa czy łasicy, do klatki wejdzie kot sąsiada. Na szczęście, nawet jeśli taka pomyłka miała by miejsce, żywołapka nie zrobi złapanemu krzywdy, lecz co najwyżej spowoduje jego niewolę przez pewien czas. Można zatem powiedzieć, że żywołapka to na pewno najskuteczniejsza i najbardziej humanitarna metoda łapania zwierząt, którą możesz wykorzystać na wolnym powietrzu i w zabudowaniach gospodarczych. 

Twoim problemem są gryzonie niszczące Twoje uprawy w ogrodzie? Rozwiązaniem mogą być pułapki na myszy i szczury, a także trutki na szkodniki i karmniki deratyzacyjne

Podsumowanie

Już wiesz, dlaczego warto wybierać żywołapki na zwierzęta - są one humanitarne, nie krzywdzą zwierząt, a do tego pozwalają na ich sprawne schwytanie. Co więcej, można je wykorzystywać wielokrotnie, służyć Ci będą przez wiele lat. Wszelkie produkty pomocne w ogrodzie z pewnością znajdziesz w sklepie Rolmarket.pl. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Powiązane kategorie (Pułapki na szkodniki):

Inne powiązane kategorie:

    pixel