Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Lepy na myszy i szczury

( ilość produktów: 12 )

Okres jesienno-zimowy, gdy na zewnątrz jest zimno i panują niesprzyjające warunki dla myszy i szczurów oraz innych małych szkodników to czas, w którym zaczynają szukać one ciepła i schronienia. Wchodzą wówczas do domów, stodół, piwnic i garaży, by w lepszych warunkach przetrwać zimę. Niestety czynią przy tym wiele spustoszeń, dlatego niemal każdy gospodarz próbuje z nimi walczyć. Do wyboru są różne środki trujące i odstraszające, a na szczególną uwagę zasługuje pułapka lepowa, która pomaga bezkrwawo pozbyć się nieproszonych gości. Zobacz, dlaczego warto wybrać lep na myszy i szczury, który znajdziesz w naszym sklepie.

Pułapka lepowa - skutecznie zwalcza myszy i szczury

Lep na myszy to pułapka klejowa, która doskonale nadaje się do układania we wszystkich miejscach, w których z różnych powodów nie można stosować pułapki chemicznej i mechanicznej. Przyciąga ona myszy i szczury dzięki zawartości substancji przyciągającej, a silny klej, którym pokryta jest jej powierzchnia sprawia, że gryzonie przyklejają się do niej i nie mogą już uciekać. Jej stosowanie zapewnia zatem wysoką skuteczność i pomaga usuwać niechcianych gości z naszego otoczenia. Należy przy tym pamiętać o częstym sprawdzaniu pułapki, by usuwać złapane gryzonie.

Lep na myszy - doskonały w domu i ogrodzie

Lep na szczury doskonale sprawdza się w domu, ogrodzie i jego otoczeniu, a zatem wszędzie tam, gdzie pojawiają się myszy, szczury i inne gryzonie. Przy jej użyciu można dobrze z nimi walczyć, przy czym ze względu na zawartość kleju trzeba pamiętać, żeby nie miały do niej dostępu dzieci i zwierzęta domowe. Silny klej mógłby bowiem spowodować, że przykleją się one do pułapki i złapią się one zamiast myszy i szczurów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat właściwości i sposobu zastosowania lepu, który znajduje się na karcie produktu.

W naszym sklepie znajdziesz lep na myszy różnych producentów. Możesz kupić pojedynczą pułapkę, ale jeśli walczysz z większą liczbą gryzoni, to lepiej byś zaopatrzył się od razu w ich większą liczbę. Dzięki temu szybko i skutecznie poradzisz sobie z buszującymi w Twoim otoczeniu gryzoniami i w końcu odetchniesz z ulgą, że myszy już nie będą Ci przeszkadzać. Przekonaj się, że pułapka lepowa to produkt, na który warto zwrócić uwagę. Jest skuteczna w zwalczaniu uciążliwych szkodników i dzięki niej będziesz mógł odetchnąć z ulgą, że Twoje plonu nie zostaną zniszczone.

Powiązane kategorie (Pułapki na szkodniki):

Inne powiązane kategorie:

      pixel