Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Żywołapki na myszy

( ilość produktów: 1 )

Myszy to szkodniki, które czynią wiele szkód w domach, zabudowaniach gospodarczych i na polach. Poszukiwane są więc metody walki z tymi gryzoniami, dzięki którym będzie można w końcu pozbyć się ich na stałe. Bardzo często do tego celu wykorzystuje się trutki na myszy i inne sposoby pozwalające na uśmiercenie tych gryzoni. Jednakże dla osób, które chcą łapania myszy, a nie ich zabijania lepszym rozwiązaniem będzie wykorzystanie żywołapki. Zobacz, jakie żywołapki na myszy znajdziesz w naszym sklepie.

Humanitarna pułapka na myszy - żywołapka

Zwalczanie gryzoni można przeprowadzać różnymi metodami, z których wiele opiera się na zabijaniu tych zwierząt. Często wykorzystywana jest do tego celu pułapka na myszy, która powodujących śmierć zwierzęcia z powodu urazów mechanicznych. Nierzadko stosowana jest również trutka na myszy i szczury, która doprowadza do mumifikacji tych zwierząt. Osoby, które nie chcą zabijać tych gryzoni, a jednocześnie mają problem z ich nadmiernym działaniem, chętnie sięgną po żywołapkę. To urządzenia, dzięki którym można złapać wiele myszy za jednym razem, nie czyniąc im żadnej krzywdy.

Żywołapka na myszy to metalowe pudełko wyposażone w specjalny mechanizm zapadek, który umożliwia łapanie myszy bez jej uśmiercania. Umieszczając w niej smakołyk można zwabić mysz do środka, a gdy gryzoń znajdzie się wewnątrz, zapadka zatrzaśnie się za nią, uniemożliwiając jej wyjście z pułapki. Jednocześnie po złapaniu jednej myszy zapadka ustawia się w pozycji wyjściowej, gotowa do łapania kolejnych gryzoni. Dzięki temu za pomocą jednej żywołapki można złapać kilka myszy jednocześnie. Po złapaniu kilku gryzoni do łapki należy wywieźć je w miejsce pozwalające im na przeżycie, a jednocześnie na tyle daleko od domów i gospodarstw, żeby gryzonie te nie siały już więcej zniszczeń.

Żywołowna pułapka na myszy dla swojej skuteczności powinna być ustawiona w miejscach chętnie przez nie odwiedzanych. Warto zatem zwrócić uwagę na miejsce, w którym jest najwięcej śladów ich destrukcyjnej obecności i to właśnie tam ustawić pułapkę. Najlepiej wybrać takie miejsce, które z jednej strony będzie łatwo dostępne dla myszy, ale jednocześnie będzie również można łatwo zauważyć, ze udało się złapać gryzonia. Pułapka ma bowiem łapać żywe zwierzęta, a zatem trzeba sprawdzać ją dość często, by nie okazało się, że złapane do niej muszy i szczury zginą śmiercią głodową, gdy przypomnimy sobie o nich dopiero po kilku dniach.

Skuteczna pułapka na myszy - żywołapka

W sklepie Rolmarket.pl znajdziesz różne pułapki na myszy i szczury, ale Twoją uwagę powinna przyciągnąć żywołapka czyli żywołowna pułapka na myszy. Pułapka ta doskonale działa jako pułapka na myszy i szczury, skutecznie łapiąc te gryzonie. Stosując ją możesz chronić swój dom i ogród przed niszczycielskim działaniem tych gryzoni, które mimo niewielkich rozmiarów potrafią wyrządzić wiele szkód.

Przed zakupem zastanów się, czy jedna łapka Ci wystarczy, czy jednak masz tak dużo myszy w swojej okolicy, że warto zakupić pułapki w większej ilości. Gwarantujemy, że będą one skutecznie łapać myszy, a dzięki humanitarnemu sposobowi działania, nie musisz się martwić, że zabijasz gryzonia.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem żywołapek. Jesteśmy przekonani, że dobra pułapka na myszy żywołapka pozwoli Ci zlikwidować szkody spowodowane w Twoim ogrodzie i gospodarstwie. Dzięki niej żadna mysz nie będzie już im zagrażać.

W naszym sklepie znajdziesz również inne produkty, które pomogą Ci w zwalczaniu szkodników w Twoim domu i gospodarstwie. Zwróć uwagę na żywołapki na kuny, które działają podobnie jak pułapki na myszy czyli zawierają specjalny mechanizm zapadek. Gdy do wnętrza dostanie się kuna, mechanizm zapada się i pozwalają złapać szkodnika. Są one jednak nieco większe od pułapki na myszy. Polecamy Ci również pułapki na krety i nornice oraz odstraszacze zwierząt. Proponujemy Ci również środki owadobójcze, lepy na owady i pułapki na owady, dzięki którym skutecznie pozbędziesz się tych uciążliwych sąsiadów. Wszystkie dostępne u nas produkty zapewniają wysoką skuteczność działania i pozwalają zwalczyć gryzonie znajdujące się w okolicy.

Powiązane kategorie (Pułapki na szkodniki):

Inne powiązane kategorie:

      pixel