Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Żywołapki na szczury

( ilość produktów: 4 )

Szczury, myszy czy kuny to najczęściej spotykane szkodniki, które potrafią uczynić wiele szkód w domu, gospodarstwie i jego otoczeniu. Pojawienie się ich w najbliższym otoczeniu oznacza zwykle wiele szkód w plonach, uszkodzone zapasy warzyw korzeniowych czy jabłek oraz inne szkody, np. poprzegryzane kable w instalacji elektrycznej. Walka z tymi zwierzętami może przebiegać na wiele sposobów, a jedną z najchętniej wybieranych jest stosowanie żywołapki. Zobacz, jakie pułapki na szczury znajdziesz w naszym sklepie.

Żywołapka na szczury - skuteczna w walce z gryzoniami

Żywołapka to pułapka na szczury, która ma kształt klatki. Została zaprojektowana w taki sposób, by zwabić szczury do środka, nie czyniąc im żadnej krzywdy. Jest to możliwe dzięki systemowi zapadek, które uruchamiają się w momencie, w którym gryzonie znajdą się w środku. Jedna pułapka na szczury może złapać jednego gryzonia, więc jeśli masz do czynienia z inwazją tych szkodników, to lepiej kup żywołapki na szczury w większej ilości. Jak sama nazwa wskazuje, żywołapki na szczury pozwalają złapać gryzonie żywe, więc jeśli nie chcemy, by zaczęły odczuwać skutki niewoli, należy regularnie sprawdzać miejsca, w których pułapki zostały ustawione. Jeśli zobaczymy złapane do pułapki szczury powinniśmy jak najszybciej zabrać ją do samochodu, a następnie wywozić je gdzieś daleko od zabudować gospodarczych i wypuścić na wolność.

Dostępne w naszej ofercie żywołapki są wykonane z metalu o dużej wytrzymałości, więc nie ma ryzyka, że raz złapany gryzoń uwolni się z pułapki przegryzając jej pręty. Dzięki temu pułapka ta może służyć wielokrotnie i dzięki niej raz na zawsze będzie można pozbyć się gryzoni z otoczenia domu i z gospodarstwa. A jeśli po pewnym czasie szkodniki pojawią się na nowo, wystarczy wyciągnąć z piwnicy pułapkę, oczyścić ją nieco i już może ona ponownie spędzać swoją rolę.

Skuteczna pułapka na szczury - żywołapka

Nasz sklep Rolmarket.pl oferuje łapki na szczury, dzięki którym raz na zawsze można pozbyć się problemu z tymi gryzoniami. Chwytacz ten może być używany również jako łapka na kuny czy łasice, a więc wszystkie niewielkie zwierzęta, które mogą czynić wiele szkód w domu i jego otoczeniu. Wysoką skuteczność ich działania zapewnia stosunkowo prosty mechanizm, który może działać wielokrotnie i raz kupiona pułapka na myszy i szczury może służyć przez wiele lat.

Wybierając tę pułapkę masz pewność, że w końcu pozbędziesz się tych uciążliwych gryzoni, a jednocześnie nie musisz robić im krzywdy. Zanim jednak zaczniesz sprawdzać skuteczność pułapki, to musisz się do tego dobrze przygotować. Konieczne są rękawiczki, z pomocą których założysz przynętę na haczyk. Jeśli zrobisz to gołymi rękami, to niestety możesz zapomnieć o skutecznym działaniu pułapki, bo szczury mają dobry węch i wyczuwając zapach człowieka nie dadzą się złapać w pułapkę.

Przejrzyj dostępne w naszym sklepie żywołapki, zastanów się, czy mają one służyć tylko do łapania szczurów, czy może również innych zwierząt, a potem wybierz taki rozmiar, który najlepiej pasuje do celu, w jakim chcesz je wykorzystać. Mamy bowiem w ofercie żywołapki na kuny, żywołapki na myszy oraz żywołapki na koty. Oferujemy również różnego rodzaju odstraszacze na zwierzęta oraz szereg innych produktów pozwalających na walkę z niechcianymi gośćmi, zarówno gryzoniami, jak i owadami (m.in. środki owadobójcze). Dzięki temu w sklepie Rolmarket.pl możesz skompletować pełny arsenał urządzeń i preparatów do walki ze szkodnikami i w końcu zapomnisz jak wiele szkód mogą uczynić myszy i szczury.      

Powiązane kategorie (Pułapki na szkodniki):

Inne powiązane kategorie:

    pixel