Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Nawóz do trawy

( ilość produktów: 90 )

Soczyście zielony, zdrowy i odporny na deptanie trawnik w Twoim ogrodzie? Grunt to odpowiednia pielęgnacja! Zadbaj o systematyczne nawożenie trawy wysokiej jakości nawozami, a zaowocuje to pięknym wyglądem i dużą wytrzymałością traw na Twojej działce. Jak to zrobić? Przygotowaliśmy dla Ciebie szereg możliwości, czyli różnorodne nawozy do traw, które ułatwią Ci to zadanie. Sprawdź to sam!

Nawóz do trawy na jesień i wiosnę

Trawy, podobnie jak pozostałe rośliny, potrzebują innych składników odżywczych w okresie wzrostu, a innych pod koniec okresu wegetacyjnego. Aby zapewnić im to, co najlepsze i stymulować ich wzrost, dobierz nawozy trawnikowe do warunków atmosferycznych. W sklepie Rolmarket.pl znajdziesz zarówno nawozy do trawy na wiosnę, jak i na jesień (przykładem takiego produktu może być jesienny nawóz mineralny na trawniki Planta). Odpowiednie nawożenie przez cały rok sprawi, że Twój trawnik będzie wyglądał doskonale przez wiele sezonów.

Nawóz do trawy do każdego rodzaju traw

Aby Twoje rośliny rosły jeszcze piękniej, dobierz nawóz do rodzaju trawy, która rośnie przed Twoim domem. Nawozy do traw ozdobnych sprawdzą się podczas pielęgnacji roślin rosnących na rabatach, z kolei nawozy uniwersalne to doskonały wybór w przypadku starań o gęsty dywan z traw gazonowych. Nie chcesz, aby Twój trawnik rósł jak oszalały? Wśród nawozów dostępnych w naszym sklepie internetowym znajdziesz nawozy nie zawierające azotu, które dbają o piękny wygląd traw, nie wpływając na ich wzrost.

Nawóz do trawnika w formie płynu i granulatu

Nawóz do trawnika mają także różną konsystencję. Większość z nich przybiera formę granulek o różnorodnych właściwościach, jednak w naszym sklepie nie brakuje także nawozów do traw w płynie, które ułatwiają dawkowanie i rozprowadzanie nawozu w ogrodzie. Tego rodzaju preparaty umożliwiają nawożenie poprzez oprysk, co pozwala na dużą oszczędność czasu – wystaczy wspomnieć, że dzięki produktom takim jak nawóz dolistny do trawników SprayGren 950 możesz spryskać powierzchnię o wielkości 500 m2 w zaledwie 10 minut!

Jak wybrać nawóz do trawnika?

Wybierając nawóz do trawnika musisz się zastanowić, jakie efekty chcesz uzyskać. Dostępne w naszym sklepie nawozy do trawnika mają różny skład i ich zastosowanie może dać różne efektu. Inny nawóz będzie potrzebny, gdy właśnie posiałeś pierwszą trawę, a inny, gdy trawnik ma już kilka lat i wymaga naprawy i specjalnego traktowania. W naszym sklepie znajdziesz też nawozy do trawnika z mchem oraz nawozy bez azotu, które zatroszczą się o piękny wygląd Twojego trawnika, ale nie przyspieszą jego wzrostu. Dzięki temu po nawiezieniu trawnika nie będziesz musiał częściej kosić trawy, a piękny zielony dywan będzie cieszył Twoje oczy. Chcesz mieć w końcu piękny i zadbany trawnik koło domu? Zatroszcz się o niego już dziś! Przejrzyj uważnie ofertę nawozów do trawnika dostępną w naszym sklepie, a potem wybierz nawóz do trawnika spełniający Twoje oczekiwania. Dobierz najwygodniejszą formę jego aplikowania i zacznij działać. Nieważne jaka jest pora roku – wystarczy dobrać nawóz do niej dopasowany i cieszyć się ze zmian, które dzieją się dookoła Twojego domu.

pixel