Nawozy do trawników

Ilość znalezionych towarów: 98

Soczyście zielony, zdrowy i odporny na deptanie trawnik w Twoim ogrodzie? Grunt to odpowiednia pielęgnacja! Zadbaj o systematyczne nawożenie trawy wysokiej jakości nawozami, a zaowocuje to pięknym wyglądem i dużą wytrzymałością traw na Twojej działce. Jak to zrobić? Przygotowaliśmy dla Ciebie szereg możliwości, czyli różnorodne nawozy do traw, które ułatwią Ci to zadanie. Sprawdź to sam!

Nawozy do traw na jesień i wiosnę

Trawy, podobnie jak pozostałe rośliny, potrzebują innych składników odżywczych w okresie wzrostu, a innych pod koniec okresu wegetacyjnego. Aby zapewnić im to, co najlepsze i stymulować ich wzrost, dobierz nawozy trawnikowe do warunków atmosferycznych. W sklepie Rolmarket.pl znajdziesz zarówno nawozy do trawy na wiosnę, jak i na jesień (przykładem takiego produktu może być jesienny nawóz mineralny na trawniki Planta). Odpowiednie nawożenie przez cały rok sprawi, że Twój trawnik będzie wyglądał doskonale przez wiele sezonów.

Nawozy trawnikowe do każdego rodzaju traw

Aby Twoje rośliny rosły jeszcze piękniej, dobierz nawóz do rodzaju trawy, która rośnie przed Twoim domem. Nawozy do traw ozdobnych sprawdzą się podczas pielęgnacji roślin rosnących na rabatach, z kolei nawozy uniwersalne to doskonały wybór w przypadku starań o gęsty dywan z traw gazonowych. Nie chcesz, aby Twój trawnik rósł jak oszalały? Wśród nawozów dostępnych w naszym sklepie internetowym znajdziesz nawozy nie zawierające azotu, które dbają o piękny wygląd traw, nie wpływając na ich wzrost.

Nawozy w formie płynu i granulatu

Nawozy trawnikowe mają także różną konsystencję. Większość z nich przybiera formę granulek o różnorodnych właściwościach, jednak w naszym sklepie nie brakuje także nawozów do traw w płynie, które ułatwiają dawkowanie i rozprowadzanie nawozu w ogrodzie. Tego rodzaju preparaty umożliwiają nawożenie poprzez oprysk, co pozwala na dużą oszczędność czasu – wystaczy wspomnieć, że dzięki produktom takim jak nawóz dolistny do trawników SprayGren 950 możesz spryskać powierzchnię o wielkości 500 m2 w zaledwie 10 minut!
Pokaż więcej produktów
Laury i wyróżnienia dla Rolmarket.pl
pixel