Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Prosperplast

( ilość produktów: 124 )

Prosperplast to producent szerokiej gamy artykułów z branży tworzyw sztucznych dla domu i ogrodu. W skład asortymentu wchodzą m.in. donice, kompostowniki, palisady, konewki, łopaty, skrzynki narzędziowe oraz artykuły dla dzieci – sanki, ślizgi. Produkty firmy Prosperplast cechują się nowoczesnym wykonaniem. Funkcjonalność i wygoda użytkowania to główne cechy wyróżniające produkty firmy. Głównym surowcem, z którego produkowane są artykuły do domu i ogrodu jest polipropylen (potocznie nazywany plastikiem), który wbrew opiniom jest materiałem przyjaznym dla środowiska.

W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo bardzo duży wybór produktów firmy Prosperplast. Wśród nich znajdują się m.in.:
- palisady ogrodowe Happy Grass IHAP, które charakteryzują się solidnym wykonaniem, a jednocześnie możliwością dowolnego kształtowania dzięki materiałowi, z jakiego zostały wykonane. Stanowią wygodne rozwiązanie do każdego ogrodu.Palisada jest łatwa zarówno w montażu jak i demontażu. Dostępne są w 3 wersjach kolorystycznych.
- palisady ogrodowe IPAL7 - obrzeża z najazdem, które doskonale ozdobią każdy klasyczny jak i nowoczesny ogród według własnego uznania oraz potrzeb, nadając szczególny charakter dowolnej ogrodowej aranżacji, ułatwiając tym samym koszenie trawy. Przeznaczone szczególnie do ogrodów osadzonych na terenach wysoko wzniesionych i nieregularnym terenie. W asortymencie występuje w 3 wersjach kolorystycznych.
- segmentowe kompostowniki Compogreen – przeznaczony do kompostowania odpadów biodegradowalnych, w celu uzyskania naturalnego nawozu np. pod rośliny. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego odporny na warunki atmosferyczne. Modułowa konstrukcja kompostownika sprawia, że jego montaż jest łatwy i intuicyjny. Występuje w różnych pojemnościach, w zależności od zapotrzebowania.
- zbiorniki na deszczówkę Aquacan Ican – niezastąpiony produkt w ogrodach w celu gromadzenia wody do podlewania, a tym samym oszczędność wody i dbałość o środowisko. Występuje w formie estetycznego dzbanu, który z pewnością perfekcyjne wkomponuje się w ogrodowe aranżacje. Beczka została wykonana z polietylenu, charakteryzującego się dużą odpornością i wytrzymałością na mechaniczne uszkodzenia, takie jak pęknięcia oraz stłuczenia.
- obrzeża i płotki ogrodowe – idealna alternatywa dla betonowych płotów. Przeznaczone są do oddzielania trawnika oraz rabat od reszty ogrodu. Występują w różnych kolorach.
- szeroki wybór donic balkonowych, tarasowych, ozdobnych – występują w różnych kolorach, kształtach. Stanowią dekoracyjną cześć dla naszych ogrodów, balkonów, tarasów i wnętrz domku. Szeroka gama produktowa Prosperplast umożliwia najlepszy wybór.

Zapraszamy także do zapoznania się z pozostałymi produktami producenta, firmy Prosperplast: pojemniki magazynowe, konewki, tablice warsztatowe, pojemniki ogrodowe BoxeRato, skrzynki na narzędzia, a także produkty sezonowe m.in. łopaty, spychacze do śniegu, sanki dla dzieci.

pixel