Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Dla domu

( ilość produktów: 87 )

W ofercie naszego sklepu znajduje się szereg produktów, które przydadzą się w każdym gospodarstwie domowym. Kategoria „Dla domu” zawiera takie artykuły, jak akcesoria do kominków, podpałki i biopaliwa, skrzynki narzędziowe czy przedłużacze. Nie brakuje tu także produktów przeznaczonych do prac kuchennych ani pomagających zachować zdrowie i urodę. Dostępne są one w najróżniejszych wariantach i przedziałach cenowych, dzięki czemu każdy znajdzie tu produkt dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

Kilka słów o przedłużaczach

Najpopularniejszym rodzajem przedłużaczy są mieszkaniowe. Najczęściej wybieranymi są te z uziemieniem oraz zabezpieczeniem przeciwprądowym. Praktycznym rozwiązaniem jest model wyposażony w gniazdko USB, dzięki któremu będziemy mogli podłączyć do niego nasz smartfon czy tablet. Osobną kategorię stanowią przedłużacze ogrodowe, przy zakupie których należy w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na długość, co ułatwi nam wykonywanie wszelkiego rodzaju prac ogrodowych. Najczęściej są one obciążone maksymalnym prądem 10 A.

Tabletki do szamb

Równie przydatnym akcesorium są preparaty do szamb. W ich składzie znajdować powinny się bakterie zdolne do samodzielnego mnożenia się. Równie ważny jest typ preparatu – same bakterie, zwłaszcza w początkowej fazie, nie są w stanie samodzielnie poradzić sobie ze wszystkimi problemami, w związku z czym warto dodatkowo zaopatrzyć się w tak zwany aktywator lub środki ułatwiające rozpuszczanie tłuszczów.

W trosce o biokominki

Wszyscy posiadacze kominków wiedzą, że sprzęt tego typu wymaga zakupu szeregu dodatkowych akcesoriów. Niezbędne będą tu narzędzia takie, jak szufelka, pogrzebacz, szczoteczka oraz zapałki i podpałka kominkowa. Gdy wkład nie jest wyposażony w popielnik, konieczny będzie zakup pojemnika na popiół. Jeżeli paleniskiem jest podłoga z palnego materiału, nie obędziemy się bez blatu szklanego lub blaszanego. Równie przydatny będzie pojemnik na drewno o pojemności, która wystarczy na co najmniej jedno – dwa palenia.

Zamiast tradycyjnego kominka możemy być posiadaczami biokominka, czyli urządzenia zasilanego biopaliwem do biokominka. Mniejsze modele pełnią w większości przypadków funkcję wyłącznie dekoracyjną, większe dobrze sprawdzają się jako uzupełnienie systemu grzejnego. Wyróżnia się kilka rodzajów tego typu urządzeń: do zabudowy (przeważnie sporych rozmiarów, często mają miejsce na ułożenie dekoracji, np. kamieni do biokominka lub polan do biokominka), z szybą (nadają całości estetycznego wyglądu i chronią płomień przed zdmuchnięciem), czy wiszące (można je zarówno powiesić na ścianie, jak i podwiesić pod sufitem).

Do pracy w kuchni

Żadna kuchnia nie może obyć się bez akcesoriów kuchennych, na przykład noży Fiskars lub innej wiodącej marki. Wyroby wspomnianej firmy charakteryzują się wysoką jakością, funkcjonalnością oraz nowoczesnym designem. W ofercie marki znajdziemy również szereg innych artykułów kuchennych, takich jak: durszlaki, szpatułki do ciasta, noże do pizzy czy skrobaczki do warzyw.

Zobacz powiązane kategorie:

pixel