Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Studzienki podrynnowe i podwórzowe, włazy do studni

( ilość produktów: 12 )

Studzienki ogrodowe – jak wyposażyć ogród?

Właściwe zagospodarowanie terenów zielonych to jeden z kluczowych elementów. Oprócz przepięknych aranżacji, czy licznych nasadzeń, warto pomyśleć o dodatkowych akcesoriach, które będą zabezpieczać ogród przed chociażby silnymi opadami. Jednym z akcesoriów, które powinno się znaleźć na większości działek, są studzienki ogrodowe. Ich głównym zadaniem jest odprowadzanie wody deszczowej oraz zbieranie wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, które mogłyby się przedostać do kanalizacji. Sprawdź pełną ofertę dostępną na naszej stronie internetowej i wybierz najlepszą opcję, która wzbogaci twój projekt.

Studzienki ogrodowe – funkcje studzienki podrynnowej

Studzienki ogrodowe z powodzeniem można podzielić na dwa rodzaje. Pierwszym jest klasyczna studzienka podrynnowa. Jej zadaniem jest pełne zapewnienie sprawnego odprowadzania wody deszczowej bezpośrednio z dachu budynku do kanalizacji. Takie rozwiązanie przede wszystkim skutecznie chroni budynek przed wilgocią oraz pełni funkcję rewizyjną kanalizacji deszczowej. Co więcej, zapewnia konstrukcji elegancki i estetyczny wygląd, komponując się z pozostałymi elementami aranżacyjnymi. Dodatkowo zapewnia łatwy montaż i dopasowanie do większości wykorzystanych rur.

Studzienka ogrodowa podwórzowa – cechy charakterystyczne

Studzienka ogrodowa podwórzowa to drugi rodzaj proponowanych studzienek. Mówi się o niej, że jest produktem niezwykle uniwersalnym, który można wykorzystać niemal w każdym punkcie działki. Jej zadaniem podobnie jak studzienki podrynnowej jest odprowadzanie wody deszczowej. W tym przypadku jednak istotne okazuje się, że można ją zastosować punktowo, co daje większą swobodę użytkowania. Jej celem jest zbieranie nie tylko samej deszczówki, ale również zbieranie wody pojawiającej się na gruncie np. po obfitych roztopach. Większość modeli jest bardzo lekka, co zdecydowanie ułatwia montaż.

Studzienka ogrodowa z oferty Rolmarket na twojej działce

Studzienka ogrodowa każdego rodzaju, przygotowana została z wytrzymałych materiałów. Dzięki temu charakteryzuje ją wysoka odporność na szkodliwe działanie wody i innych czynników atmosferycznych. Studzienki są odporne również na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne. To właśnie dlatego inwestując w proponowane przez nas produkty, możesz liczyć na najlepszą jakość wykonania, jak i długoletnią gwarancję, która wyeliminuje konieczność przeprowadzania prac modernizacyjnych i ponoszenia dodatkowych kosztów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zobacz również nasze pompy do oczka wodnego i węże do pompy.

       

      pixel