Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Fiskars

( ilość produktów: 6 )

Każdy, kto choć odrobinę zajmuje się ogrodnictwem lub majsterkowaniem, z pewnością choć raz zetknął się z marką Fiskars. Charakterystyczne pomarańczowe elementy w narzędziach ze stali sprawiają, że już z daleka można rozpoznać produkty marki Fiskars. Nie każdy jednak wie, że to jedna z najstarszych europejskich firm, a jej historia sięga XVII w.

Producent Fiskars – narzędzia ogrodnicze doskonałej jakości

Marka Fiskars od początku kieruje się najwyższymi standardami i dba o jakość swoich produktów. Nic zatem dziwnego, że produkty Fiskars są wybierane przez profesjonalistów na całym świecie. Są trwałe, ergonomiczne i innowacyjne, a dzięki temu służą przez długi czas. Warto zwrócić uwagę, że produkty Fiskars są tworzone z myślą o maksymalnej wygodzie w trakcie pracy, dzięki czemu wiele czynności wymaga mniej wysiłku niż przy użyciu narzędzi innych marek. Czasem nawet niewielka różnica w kącie nachylenia ostrza piły do drewna czy długość rączek do sekatora sprawiają, że narzędzia Fiskars są wygodniejsze i łatwiej jest nimi operować.

Producent Fiskars – piły, sekatory i inne narzędzia ogrodnicze

W naszym sklepie znajdziesz narzędzia ręczne Fiskars różnego rodzaju. Są wśród nich nożyce do gałęzi, siekiery, szpadle i łopaty, grabie i wiele innych narzędzi, które przydają się podczas prac w ogrodzie. Łączy je doskonała jakość wykonania, dbałość o wszystkie detale oraz możliwość wymiany zużywających się elementów, takich jak np. ostrza. Warto zwrócić uwagę, że Fiskars oferuje zarówno narzędzia z krótkimi trzonkami, jak i z wysięgnikiem, co umożliwia obcinanie wyższych gałęzi bez konieczności używania drabiny lub podnośnika. Z narzędziami Fiskars praca jest zdecydowanie prostsza i można ją wykonać dużo szybciej.

Co prawda narzędzia Fiskars zostały stworzone z myślą o profesjonalistach, ale to wcale nie znaczy, że nie mogą z nich korzystać ogrodnicy amatorzy. Jeśli do nich należysz, to zapoznaj się z ofertą narzędzi Fiskars dostępnych w naszym sklepie i przekonaj się sam, że jakość narzędzi ma znaczenie.

      pixel