Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Agrowłóknina wiosenna biała okryciowa

( ilość produktów: 63 )

Agrowłókniny to produkty, które znajdują szerokie zastosowanie w ogrodnictwie. Różnią się od siebie funkcją, grubością i kolorem, a odpowiedni wybór agrowłókniny jest kluczowy, jeśli chcesz osiągnąć zamierzone rezultaty. W tej kategorii proponujemy agrowłókniny białe, które mają szerokie zastosowanie zwłaszcza wiosną i zimą. Zobacz, jakie korzyści przyniesie stosowanie agrowłókniny białej i sprawdź, jakie produkty znajdziesz w naszym sklepie.

Agrowłóknina wiosenna — skuteczna ochrona Twoich upraw

Agrowłóknina wiosenna biała zastosowana w Twoim ogrodzie służy do osłaniania świeżo wysianych lub posadzonych roślin. Chroni sadzonki przed wiatrem i wiosennymi przymrozkami, dzięki czemu mają one znacznie lepsze warunki do wzrostu i rozwoju. Przy okazji jej użycie pozwala na znaczne ograniczenie strat spowodowanych przez nagłe zmiany temperatury i niespodziewane czynniki atmosferyczne. Agrowłóknina wiosenna biała skutecznie przyspiesza plonowanie i sprawia, że Twoje zbiory są większe i lepsze jakościowo.

Agrowłóknina biała zimowa

Agrowłóknina biała sprawdza się nie tylko wiosną dla ochrony młodych roślin, ale również zimą. Została ona stworzona po to, aby chronić Twoje rośliny przed mrozem. Wystarczy, że założysz roślinom wrażliwym na zimno kaptur ochronny, a będą one miały lepsze szanse, by przetrwać zimę. Agrowłóknina biała zimowa zabezpieczy je przed śniegiem, wyziębiającym wiatrem i bardzo niskimi temperaturami. Osłoń nią rośliny o niskiej mrozoodporności m.in róże, a także pnie drzew, aby na wiosnę obserwować szybkie i piękne kwitnienie. Dodatkowym atutem stosowania ochrony z agrowłókniny zimowej jest jej dekoracyjność. Możesz bowiem wybrać kaptur ochronny bez żadnych ozdób, ale świetnie wygląda również kaptur ochronny w formie pingwina, bałwana, czy ze świątecznymi nadrukami. Dzięki nim nawet w szarobury zimowy dzień uśmiechniesz się, wyglądając przez okno i widząc swój ogród ubrany w tak niecodzienne ubranka.

Agrowłóknina wiosenna — poznaj jej najpopularniejsze modele 

Agrowłóknina wiosenne biała staje się wiosną coraz popularniejszym rozwiązaniem ochronnym. W sklepach ogrodniczych można znaleźć ich naprawdę sporo, a poszczególne produkty różnią się między sobą przede wszystkim grubością. Jaką więc tkaninę wybrać, aby wykorzystać jej potencjał w stu procentach? Agrowłóknina P-23 - to tkanina o grubości 23 gramów na metr kwadratowy,  najtrwalsza ze wszystkich opisywanych agrowłóknin wiosennych. Sprawdza się podczas upraw roślin ciepłolubnych. Agrowłóknina P-21, to agrowłóknina wiosenna biała, której grubość wynosi 21 gramów na metr kwadratowy. Agrowłóknina tej grubości przyspiesza wzrost plonów i tworzy im optymalne warunki do rozwoju. Agrowłóknina P-19, ma 19 gramów na metr kwadratowy i jest stosowana nie tylko w przydomowym ogrodzie uprawianym na niewielką skalę, ale także w profesjonalnym rolnictwie. Agrowłóknina wiosenna biała P-17, czyli  o grubości 17 gramów na metr kwadratowy jest najtańsza oraz najcieńsza z dostępnych na rynku. Sprawdzi się podczas uprawy bardzo wczesnych ziemniaków. 

Agrowłóknina wiosenna — znajdziesz ją w sklepie Rolmarket.pl

Jeśli szukasz agrowłókniny na wiosnę, sprawdź asortyment sklepu Rolmarket.pl. Znajdziesz u nas płachty agrowłókniny białej wiosennej i zimowej o różnej grubości i o różnych rozmiarach. Przed zakupem zastanów się, jaki rozmiar będzie Ci potrzebny i sprawdź, czy wystarczy Ci agrowłóknina biała okryciowa dostępna na metry, czy lepsza będzie do tego celu rolka agrowłókniny. W naszym sklepie mamy bardzo szeroki asortyment i dobre opisy, więc z łatwością wybierzesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania. Mamy również agrowłókniny w innych kolorach, m.in. agrowłókniny czarne antychwastoweagrowłókniny na skarpy oraz agrowłókniny pod trawnik, Dzięki tak szerokiemu wyborowi możesz zaopatrzyć się u nas we wszystkie agrowłókniny, które przydadzą Ci się w ogrodzie. Życzymy udanych zakupów! W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu mailowego oraz telefonicznego. 

Zobacz również inne kategorie agrowłókniny:
pixel