Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Agrowłóknina wiosenna biała okryciowa

( ilość produktów: 104 )

Agrowłóknina wiosenna - skuteczna ochrona Twoich upraw

Biała agrowłóknina wiosenna zastosowana w Twoim ogrodzie służy do osłaniania świeżo wysianych lub posadzonych roślin. Chroni sadzonki przed wiatrem i wiosennymi przymrozkami, skutecznie przyspiesza plonowanie i sprawia, że Twoje zbiory są większe i lepsze jakościowo. Sprawdź także jak działa biała agrowłóknina zimowa! Stworzona po to, aby chronić Twoje rośliny przed mrozem, zabezpiecza je przed śniegiem, wyziębiającym wiatrem i bardzo niskimi temperaturami. Osłoń nią rośliny o niskiej mrozoodporności i pnie drzew, aby na wiosnę obserwować szybkie i piękne kwitnienie.

Agrowłóknina wiosenna - poznaj jej najpopularniejsze modele 

Agrowłóknina na wiosnę staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem ochronnym - w sklepach ogrodniczych można znaleźć ich naprawdę sporo. Poszczególne produkty różnią się między sobą przede wszystkim grubością. Jaką więc tkaninę wybrać, aby wykorzystać jej potencjał w stu procentach? Agrowłóknina P-23 - to tkanina o grubości 23 gramów na metr kwadratowy - najtrwalsza ze wszystkich opisywanych materiałów na wiosnę. Sprawdza się podczas upraw roślin ciepłolubnych. Agrowłóknina P-21- jej grubość wynosi 21 gramów na metr kwadratowy - przyspiesza wzrost plonów i tworzy im optymalne warunki do rozwoju.Agrowłóknina P-19 - 19 gramów na metr kwadratowy - stosowana nie tylko dla własnych potrzeb, ale także w profesjonalnym rolnictwie. Agrowłóknina P-17 - 17 gramów - najtańsza oraz najcieńsza z dostępnych na rynku, sprawdzi się podczas uprawy bardzo wczesnych ziemniaków. 

Agrowłóknina wiosenna - znajdziesz ją w sklepie rolmarket.pl

Jeśli szukasz agrowłókniny na wiosnę, sprawdź asortyment sklepu rolmarket.pl - znajdziesz tam płachty o różnej grubości, więc z łatwością wybierzesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania. Życzymy udanych zakupów! W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu mailowego oraz telefonicznego.

Zobacz również:

pixel