Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Trutka na myszy

( ilość produktów: 25 )

Skuteczna trutka na myszy czasem jest koniecznością, zwłaszcza jeśli nieproszeni goście sprawiają, że cierpi na tym pieczołowicie urządzany ogród.

Jeśli szukasz  specjalistycznych środków do zwalczania gryzoni ogrodowych, to jesteś w dobrym miejscu. Dostępne u nas preparaty pozwolą Ci na skuteczne pozbycie się ich tak, aby cieszyć się pięknym ogrodem bez nieproszonych gości i zniszczeń, które po sobie zostawiają. Sprawdź, która trutka na myszy okaże się najbardziej skutecznym rozwiązaniem do Twojego ogrodu.

Jak pozbyć się myszy z ogródka?

Jeśli sen z powiek spędza Ci wizja oblężenia ukochanego ogrodu przez nachalne i powodujące w nim szkody gryzonie, to wiedz, że w walce z nimi nie jesteś bezradny. Nie zwlekaj przy tym z podjęciem działań mających na celu ich pozbycie się, aby uchronić swoje rośliny przed zniszczeniami. Jako ogrodnik lub działkowicz z pewnością wiesz, jak destrukcyjny wpływ mogą one mieć na stan naszych przydomowych przestrzeni. Uszczerbkowi mogą ulec na przykład posadzone warzywa, rośliny ozdobne, a także cebule, bulwy, korzenie i korę drzew. Myszy przy tym bardzo szybko się rozmnażają, więc jeśli nie chcesz doprowadzić do zmasowanej ich inwazji w swoim ogrodzie, tym bardziej nie lekceważ ich obecności. Skuteczna trutka do zwalczania myszy domowej to rozwiązanie najskuteczniejsze, choć niejedyne.

Naturalnym wrogiem tych gryzoni jest oczywiście kot, jednak nie zawsze jego drapieżna natura ma szansę wygrać w przypadku zmasowanego ataku intruzów. Innym pomysłem może być posadzenie szczególnych gatunków roślin, które działają na nie odstraszająco, na przykład piwonie, krzewy czarnego bzu i narcyzy. Niektórzy ogrodnicy decydują się również na wypróbowanie tak prostej metody, jaką jest narażenie gryzoni na trudne do zniesienia dla nich dźwięki. Jednak nie zawsze te sposoby przekładają się na pozbycie się tego problemu - wtedy do gry wchodzą chemiczne środki odstraszania myszy. Do zmasowanej ich inwazji warto przygotować się wcześniej. Przykładowo, w okresie żniw, ze względu na zmniejszającą się ilością pokarmu na polach, trzeba liczyć się z tym, że gryzonie te będą poszukiwać jedzenia w naszych gospodarstwach i ogródkach. W tej sytuacji nie zwlekaj i zaopatrz się w sprawdzony preparat do walki z nimi.   

Na jaką trutkę na myszy się zdecydować?

Nie da się ukryć, że często tradycyjne, mechaniczne sposoby pozbywania się intruzów naszych ogródków nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. W przypadku ich masowej inwazji lub gdy dotychczas stosowane metody nie przynoszą efektów, warto rozważyć zakup rekomendowanych preparatów. W naszej ofercie znajdziesz trutki na myszy w przystępnej cenie, a przy tym wykazujące się dużą skutecznością.

Na co zwrócić uwagę wybierając trutkę na myszy i szczury?

Dobra trutka na myszy i szczury zawiera silnie wabiącą przynętę, a substancja czynna działa już po jednokrotnym spożyciu. Oprócz tego ma także działanie mumifikujące, a to znacząco ułatwia późniejsze oczyszczanie ogrodu. Przynęta gotowa jest w kilka minut, skuteczna i silna trutka na myszy i szczury działa od razu, dzięki czemu już od pierwszego dnia możesz zacząć zauważać jej wpływ na zmniejszająca się ilość gryzoni. Myszy i szczury mogą być niebezpieczne nie tylko dla roślin, ale również dla ludzi i zwierząt domowych bawiących się w ogrodzie. Warto zatem zabezpieczać się przed nimi.

Istnieją także trutki do stosowania wewnątrz, np. w domu. Wówczas ważne jest, aby zawierały substancje zapobiegające przypadkowemu spożyciu przez ludzi i zwierzęta domowe. Najczęściej trutka zawiera gorzką substancję zniechęcającą do przypadkowego spożycia. Mimo to wykazuje skuteczność w działaniu na myszy i szczury, również w pomieszczeniach mieszkalnych.

Pamiętaj jednak, aby używać ich dokładnie w sposób przedstawiony na opakowaniu wybranego produktu, uniemożliwiając dostęp do niego innym zwierzętom, które odwiedzają nasz ogród. Dobrym pomysłem jest wykorzystanie specjalnego dozownika, który odpowiada rozmiarom myszy.   Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi pułapkami i trutkami na szkodniki, które są dostępne w naszej ofercie. 

Trutki na myszy – klasyczne metody walki z gryzoniami

Do najbardziej znanych metod walki z gryzoniami można zaliczyć połączenie trutki na myszy z karmnikiem deratyzacyjnym. To popularne rozwiązanie pozwala na rozmieszczenie substancji zabójczej dla tych zwierząt w sposób bezpieczny. Sprawdza się ono zarówno w warunkach domowych, jak i gospodarskich (np. w stodole, oborze czy chlewiku).

Warto jednak pamiętać o tym, że spożycie przez zwierzęta trutki na myszki może mieć bardzo przykre konsekwencje. Warto więc umieszczać karmnik deratyzacyjny poza zasięgiem kopyt i pysków, by szkodliwa substancja przypadkiem nie dostała się do pokarmu. 

Trutki na myszy – przyjemne z pożytecznym

Wśród wielu produktów, służących do pozbywania się niechcianych gości z ogródka możesz znaleźć także środki bardziej przyjazne dla środowiska. Preparaty nie tylko doskonale przetrzebiają populację myszy czy innych szkodników, ale również użyźniają glebę. Ponadto, po upływie okresu karencji, wynoszącym do 7 dni, tego typu trutki na myszy nie są niebezpieczne dla ludzi oraz zwierząt.

Jak je stosować? Trutki na myszy należy umieścić na ziemi w bezpośrednim sąsiedztwie warzyw, krzewów owocowych czy drzew. Aby uzyskać większą efektywność zwalczania szkodników, warto przykryć je dodatkową warstwą gruntu lub wymieszać z glebą. W ten sposób możesz nie tylko pozbyć się myszy z przydomowego warzywniaka, ale także zadbać o lepszą żyzność ziemi.

Trutki na myszy – jak zwiększyć ich skuteczność?

Zwalczenie dużej populacji myszy to niełatwe zadanie, zwłaszcza w dużym gospodarstwie. Gryzonie mające dostęp do zapasów ziarna niechętnie sięgną po trutkę w granulacie czy płatkach, nawet jeśli zapach jest wyjątkowo nęcący. W takiej sytuacji warto zaopatrzyć się w bardziej kompleksowe rozwiązania.

Płynne trutki na myszy wykazują dużą skuteczność zwłaszcza na dużych przestrzeniach. Sprawdzają się w pomieszczeniach gospodarskich, halach magazynowych czy piekarniach – innymi słowy wszędzie tam, gdzie dostęp do wody jest mocno ograniczony. Płynne trutki na myszy możesz podawać gryzoniom w formie płytkiego poidła lub poprzez specjalną przegródkę w karmniku deratyzacyjnym. Stosowanie tego typu środków biobójczych pozwala znacząco podnieść skuteczność klasycznych trutek i przyspiesza proces likwidacji gryzoni.

Trutki na myszy – bezpieczeństwo przede wszystkim

Korzystając z trutki na myszy, pamiętaj o tym, by zawsze stawiać bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Wykładając substancje biobójcze, upewnij się, że miejsce to jest poza zasięgiem dzieci oraz zwierząt. Każdorazowo używaj rękawic ochronnych – nawet jeśli tylko sprawdzasz ilość trutki w karmniku deratyzacyjnym. Pamiętaj również, by substancji biobójczych nie umieszczać w bezpośrednim sąsiedztwie jedzenia oraz paszy dla zwierząt. Zawsze stosuj się do instrukcji producenta, umieszczonych na opakowaniu.

Chcesz przeprowadzić deratyzację i szukasz skutecznych produktów? Zależy Ci na wysokiej jakości i przystępnej cenie? W naszym asortymencie znajdziesz sprawdzone trutki na myszy, które ułatwią Ci walkę z gryzoniami. Sprawdź już teraz!

Powiązane podkategorie kategorii "trutki na szkodniki":

Inne popularne kategorie:

    pixel