Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Trutka na myszy

( ilość produktów: 30 )

Skuteczna trutka na myszy czasem jest koniecznością, zwłaszcza jeśli nieproszeni goście sprawiają, że cierpi na tym pieczołowicie urządzany ogród.

Jeśli szukasz  specjalistycznych środków do zwalczania gryzoni ogrodowych, to jesteś w dobrym miejscu. Dostępne u nas preparaty pozwolą Ci na skuteczne pozbycie się ich tak, aby cieszyć się pięknym ogrodem bez nieproszonych gości i zniszczeń, które po sobie zostawiają. Sprawdź, która trutka na myszy okaże się najbardziej skutecznym rozwiązaniem do Twojego ogrodu.

Jak pozbyć się myszy z ogródka?

Jeśli sen z powiek spędza Ci wizja oblężenia ukochanego ogrodu przez nachalne i powodujące w nim szkody gryzonie, to wiedz, że w walce z nimi nie jesteś bezradny. Nie zwlekaj przy tym z podjęciem działań mających na celu ich pozbycie się, aby uchronić swoje rośliny przed zniszczeniami. Jako ogrodnik lub działkowicz z pewnością wiesz, jak destrukcyjny wpływ mogą one mieć na stan naszych przydomowych przestrzeni. Uszczerbkowi mogą ulec na przykład posadzone warzywa, rośliny ozdobne, a także cebule, bulwy, korzenie i korę drzew. Myszy przy tym bardzo szybko się rozmnażają, więc jeśli nie chcesz doprowadzić do zmasowanej ich inwazji w swoim ogrodzie, tym bardziej nie lekceważ ich obecności. Skuteczna trutka do zwalczania myszy domowej to rozwiązanie najskuteczniejsze, choć niejedyne.

Naturalnym wrogiem tych gryzoni jest oczywiście kot, jednak nie zawsze jego drapieżna natura ma szansę wygrać w przypadku zmasowanego ataku intruzów. Innym pomysłem może być posadzenie szczególnych gatunków roślin, które działają na nie odstraszająco, na przykład piwonie, krzewy czarnego bzu i narcyzy. Niektórzy ogrodnicy decydują się również na wypróbowanie tak prostej metody, jaką jest narażenie gryzoni na trudne do zniesienia dla nich dźwięki. Jednak nie zawsze te sposoby przekładają się na pozbycie się tego problemu - wtedy do gry wchodzą chemiczne środki odstraszania myszy. Do zmasowanej ich inwazji warto przygotować się wcześniej. Przykładowo, w okresie żniw, ze względu na zmniejszającą się ilością pokarmu na polach, trzeba liczyć się z tym, że gryzonie te będą poszukiwać jedzenia w naszych gospodarstwach i ogródkach. W tej sytuacji nie zwlekaj i zaopatrz się w sprawdzony preparat do walki z nimi.   

Na jaką trutkę na myszy się zdecydować?

Nie da się ukryć, że często tradycyjne, mechaniczne sposoby pozbywania się intruzów naszych ogródków nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. W przypadku ich masowej inwazji lub gdy dotychczas stosowane metody nie przynoszą efektów, warto rozważyć zakup rekomendowanych preparatów. W naszej ofercie znajdziesz trutki na myszy w przystępnej cenie, a przy tym wykazujące się dużą skutecznością.

Na co zwrócić uwagę wybierając trutkę na myszy i szczury?

Dobra trutka na myszy i szczury zawiera silnie wabiącą przynętę, a substancja czynna działa już po jednokrotnym spożyciu. Oprócz tego ma także działanie mumifikujące, a to znacząco ułatwia późniejsze oczyszczanie ogrodu. Przynęta gotowa jest w kilka minut, skuteczna i silna trutka na myszy i szczury działa od razu, dzięki czemu już od pierwszego dnia możesz zacząć zauważać jej wpływ na zmniejszająca się ilość gryzoni. Myszy i szczury mogą być niebezpieczne nie tylko dla roślin, ale również dla ludzi i zwierząt domowych bawiących się w ogrodzie. Warto zatem zabezpieczać się przed nimi.

Istnieją także trutki do stosowania wewnątrz, np. w domu. Wówczas ważne jest, aby zawierały substancje zapobiegające przypadkowemu spożyciu przez ludzi i zwierzęta domowe. Najczęściej trutka zawiera gorzką substancję zniechęcającą do przypadkowego spożycia. Mimo to wykazuje skuteczność w działaniu na myszy i szczury, również w pomieszczeniach mieszkalnych.

Pamiętaj jednak, aby używać ich dokładnie w sposób przedstawiony na opakowaniu wybranego produktu, uniemożliwiając dostęp do niego innym zwierzętom, które odwiedzają nasz ogród. Dobrym pomysłem jest wykorzystanie specjalnego dozownika, który odpowiada rozmiarom myszy.   Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi pułapkami i trutkami na szkodniki, które są dostępne w naszej ofercie. 

Powiązane podkategorie kategorii "trutki na szkodniki":

Inne popularne kategorie:

      pixel