Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Środek na muchy, preparat, trutka, oprysk na owady

( ilość produktów: 1 )

Owady to najliczniejsza grupa zwierząt na świecie. Jedne, jak np. pszczoły, są bardzo pożyteczne i cenimy sobie ich obecność, a inne, jak muchy czy komary, mogą naprawdę uprzykrzyć życie i miłe popołudnie na tarasie zamienić w prawdziwy koszmar. Nic zatem dziwnego, że wiele osób szuka produktów do zwalczania owadów latających i chce kupić skuteczny preparat owadobójczy, by w końcu się ich pozbyć. Zobacz, jakie produkty z tej kategorii oferuje nasz sklep i wybierz środek owadobójczy najlepszy dla siebie.

Środki do zwalczania much

Jeśli chcesz pozbyć się much ze swojego domu i otoczenia, to skuteczny będzie preparat na muchy. Najprostszy w użyciu jest lep na muchy, który wystarczy powiesić w otoczeniu. Niestety przyklejone do niego muchy nie wyglądają estetycznie i mogą wzbudzać obrzydzenie, więc nie jest to rozwiązanie, które jest chętnie wybierane przez wszystkich. Jeśli nie podoba CI się lep na muchy, to sięgnij po skuteczny spray na muchy, który zawiera substancje nielubiane przez te owady. Niektóre preparaty pozwalają zwalczyć nie tylko muchy, ale również inne owady latające, a niekiedy również owady biegające.

Muchy to uciążliwe owady nie tylko dla człowieka, ale również dla bydła. W naszym sklepie znajdziesz preparaty na muchy, które dawkuje się na skórę bydła, krów i koni. Taki preparat na muchy pozwala chronić te zwierzęta gospodarskie nie tylko przed muchami, ale również innymi owadami takimi jak komary czy gzy.

Środki na mole spożywcze, muszki owocówki i inne owady 

Nasz sklep oferuje również preparaty do zwalczania innych owadów latających, takich jak mole spożywcze, muszki owocówki, meszki, oraz owadów biegających takich jak karaluchy czy rybiki. Są one bardzo często obecne w pomieszczeniach mieszkalnych i niestety sieją duże spustoszenie. Teraz możesz się ich skutecznie pozbyć stosując najlepsze środki owadobójcze, dopasowane do rodzaju zwalczanych owadów. Należy pamiętać, że zwalczanie owadów będzie skuteczne tylko wtedy, gdy dobierzesz odpowiedni środek do gatunku owadów, z którymi walczysz. Niektóre środki owadobójcze mają szerokie spektrum działania, ale są również takie, które pomagają pozbyć się tylko jednego gatunku owadów.

Jak wybrać dobre środki na muchy i nie tylko? 

Wybierając środek owadobójczy, niezależnie od tego, czy będzie to preparat na muchy i komary czy może najlepszy preparat na mrówki, kleszcze czy osy, zwróć uwagę nie tylko na jego dopasowanie do gatunku zwalczanych owadów, ale również na sposób jego użycia. Niektóre środki nadają się wyłącznie do użycia na zewnątrz pomieszczeń, a inne można stosować opryskując zarówno pomieszczenia gospodarcze i mieszkalne, jak i stosować je w pomieszczeniach użyteczności publicznej. Odpowiedni wybór środka ma bezpośredni wpływ na zdrowie i bezpieczeństwo osób korzystających z tych pomieszczeń, więc bez wątpienia koniecznie należy o to zadbać. Dzięki temu bezpiecznie usuniesz muchy, mrówki, pluskwy i inne uciążliwe owady i zapomnisz o nich na długo.

Powiązane podkategorie kategorii "trutki na szkodniki":

Inne popularne kategorie:

      pixel