Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Trutka na szczury

( ilość produktów: 18 )

Trutka na szczury jest czasem absolutną koniecznością. Szczury to bowiem nie tylko nieproszeni goście naszych ogrodów i gospodarstw domowych, ale i potencjalne źródło wielu różnych chorób. Warto więc mieć na uwadze ich destrukcyjny wpływ zarówno na stan naszych roślin, jak i zdrowie domowników. Biorąc pod uwagę te aspekty, nigdy nie lekceważ śladów ich obecności i podejmij wszelkie środki minimalizujące ryzyko ich pojawienia się. Skuteczna trutka pozwoli Ci wytępić szczury, a przy okazji również pomoże podczas zwalczania gryzoni takich jak myszy.

Jak walczyć ze szczurami? 

Nie tylko trutka na szczury jest skutecznym sposobem walki ze szczurami. Dobrym przykładem są dostępne w naszym sklepie specjalne pułapki, które pozwalają na schwytanie szkodnika. Takie postępowanie jest polecane głównie w gospodarstwach, w których przebywają inne zwierzęta. Skuszone wyglądem i zapachem trutki, mogą ją spożyć, co może przynieść opłakane skutki. Jeśli zależy Ci na spłoszeniu gryzoni, a nie na ich uśmierceniu, możesz wypróbować elektroniczne odstraszacze, na które ludzkie ucho jest niewrażliwe. Jeśli jednak te metody zawiodą, trutka na szczury może być jedynym ratunkiem w rozwiązaniu problemu. Trutka na szczury występuje w postaci płynnej oraz twardych granulek, past, kostek.  

Zbożowa trutka na szczury

Mocna trutka zbożowa może być najlepszym rozwiązaniem w przypadku gryzoni przyzwyczajonych do jedzenia zbóż. Bardzo często zatrute ziarno podsypuje się gryzoniom w gospodarstwach rolniczych, gdzie ważna jest ochrona plonów.

Kostki woskowe - trutka na szczury Ratimor

Dla wielu to najlepsza trutka na szczury. Ma postać kostek parafinowych. Dostępne są również trutki w formie pasty lub w formie granulatu.

Pamiętaj, by dopasować sposób zwalczania szczurów do tego, czy w gospodarstwie znajdują się zwierzęta domowe. Preparat gryzoniobójczy może być zabójczy również dla nich!

Najlepsza trutka - zasady bezpieczeństwa

Warto pamiętać, że produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę lub ulotkę informacyjną. Granulat w saszetkach lub kostki należy przechowywać poza zasięgiem osób, które mogą zostać narażone na jej działanie.

Trutki na szczury i inne gryzonie to nie wszystko - ważna jest profilaktyka! 

Każdy wie, że lepiej przeciwdziałać niż leczyć, co ma również przełożenie na zapobiegnięcie pojawienia się inwazji szkodników naszych ogrodach. Bezwzględnie pamiętaj o tym, aby nie zostawiać jedzenia w różnych zakamarkach i nie wysypuj resztek pożywienia wokół budynków i na podwórku. Ponadto można skorzystać z usług firm deratyzacyjnych, które profesjonalnie ochronią stan naszych działek przed pojawieniem się szczurów i myszy. Jeśli jesteś miłośnikiem naturalnych rozwiązań, możesz zdecydować się na posadzenie roślin, które je odstraszają. Wysoką skuteczność w takim działaniu wykazuje na przykład czosnek, mięta i rumianek. Szczególną uwagę zwróć również na ogrodzenie - może okazać się, że są w nim szpary, przez które gryzonie będą się dostosować do nas bez żadnych przeszkód. Jeśli Twoją zmorą nie są szczury, a inne szkodniki, zapoznaj się z produktami dostępnymi w naszym sklepie na stronie: Odstraszacze na gryzonie.

Powiązane podkategorie kategorii "trutki na szkodniki":

Inne popularne kategorie:

    pixel