Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Difenor

( ilość produktów: 1 )

Szczury to nie tylko nieproszeni goście naszych ogrodów i gospodarstw domowych, ale i potencjalne źródło wielu różnych chorób. Warto więc mieć na uwadze ich destrukcyjny wpływ zarówno na stan naszych roślin, jak i zdrowie domowników. Biorąc pod uwagę te aspekty, nigdy nie lekceważ śladów ich obecności i podejmij wszelkie środki minimalizujące ryzyko ich pojawienia się.  

Jak walczyć ze szczurami? 

  Widząc w naszym pięknym i zadbanym ogrodzie tego gryzonia, najczęściej pierwszą naszą reakcją jest zakup trutki na szczury. O ile jest to skuteczna i przynosząca pożądane rezultaty metoda, o tyle można rozważyć najpierw inne sposoby. Przykładem są dostępne w naszym sklepie specjalne pułapki, które pozwalają na schwytanie szkodnika. Takie postępowanie jest polecane głównie w gospodarstwach, w których przebywają inne zwierzęta. Skuszone wyglądem i zapachem trutki, mogą ją spożyć, co może przynieść opłakane skutki. Jeśli zależy Ci na spłoszeniu gryzoni, a nie na ich uśmierceniu, możesz wypróbować elektroniczne odstraszacze, na które ludzkie ucho jest niewrażliwe. Jeśli jednak te metody zawiodą, użycie trutki na szczury może być jedynym ratunkiem w rozwiązaniu problemu. Trutki występują w postaci płynnej oraz twardych granulek, past, kostek.  

Trutki na szczury to nie wszystko - ważna jest profilaktyka! 

  Każdy wie, że lepiej przeciwdziałać niż leczyć, co ma również przełożenie na zapobiegnięcie pojawienia się inwazji szkodników naszych ogrodach. Bezwzględnie pamiętaj o tym, aby nie zostawiać jedzenia w różnych zakamarkach i nie wysypuj resztek pożywienia. Ponadto można skorzystać z usług firm deratyzacyjnych, które profesjonalnie ochronią stan naszych działek przed ich pojawieniem się. Jeśli jesteś miłośnikiem naturalnych rozwiązań, możesz zdecydować się na posadzenie roślin, które je odstraszają. Takimi właściwościami wykazują się na przykład czosnek, mięta i rumianek. Szczególną uwagę zwróć również na ogrodzenie - może okazać się, że są w nim szpary, przez które gryzonie będą się dostosować do nas bez żadnych przeszkód.    Jeśli Twoją zmorą nie są szczury, a inne szkodniki, zapoznaj się z produktami dostępnymi w naszym sklepie na stronie: Odstraszacze na gryzonie.

Powiązane podkategorie kategorii "trutki na szkodniki":

Inne popularne kategorie:

      pixel