Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Siatki ocynkowane

( ilość produktów: 13 )

Każdy kto mieszka na wsi wie jak fajnie jest posiadać jakiekolwiek ptactwo, na które można sobie popatrzeć, gdy pije się chociażby kawę na tarasie. Najczęściej są to jakieś pojedyncze gatunki, jakie bardzo ładnie się prezentują, a także wprawiają w zachwyt dużą liczbę osób. Niestety każdy ptak ma również to do siebie, że na całkowitej wolności ciężko jest mu się poprawnie zachować, aby niczego nie zniszczył oraz nie załatwił się tam, gdzie nie powinien. Z racji tego obowiązkowo muszą mieć wytyczone swoje terytorium, poza które nie powinny bez nadzoru wychodzić. To też bardzo ciekawym rozwiązaniem tego problemu jest zrobienie ogrodzenia dla nich z siatki ocynkowanej, ponieważ zarówno nadaje się na boki ogrodzenia jak i na jego dach.  

Zalety siatki ocynkowanej

Jest to najbardziej uniwersalny rodzaj siatki, który dostępny jest w różnych rozmiarach i o różnej gęstości oczek. Siatka ocynkowana chętnie jest wybierana przez duże grono osób, gdyż doskonale spisuje się na nierównych terenach. Dlatego jeśli ktoś wykonać ogrodzenie dla ptactwa na niezbyt równym terenie to siatka ta jest idealnym rozwiązaniem tego problemu. Oprócz tego siatka ocynkowana ma to do siebie, że jest niesamowicie odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, a także szkody, które chciałoby wyrządzić ptactwo. Poza tym jest niezmiernie wytrzymała na różnego rodzaju deformowania, gdyż zawsze jest w stanie wrócić do pierwotnego wyglądu. 

Czy siatka ocynkowana jest droga?

Kupno siatki ocynkowanej nie wiąże się z dużym obciążeniem portfela, ponieważ w porównaniu do innych materiałów, z jakich można by było zrobić ogrodzenie dla ptactwa to wychodzi ona najtaniej. Tak więc metr bieżący takiej siatki wynosi w granicach kilkunastu złotych i jest dostępny od ręki. Dodatkowo istotne jest też to, że takiej siatki nie trzeba w żaden sposób konserwować ani malować, a co za tym idzie nie trzeba w trakcie jej eksploatacji wydawać dodatkowych funduszy, żeby ładnie się prezentowała. Tak więc wybór siatki ocynkowanej jest bardzo dobrym rozwiązaniem jeżeli komuś zależy na tym, aby miał zrobione ogrodzenie w sposób trawy, a także tanim kosztem. Dodatkowo montaż takiego ogrodzenia jest niezmiernie prosty i w większości przypadków nie trzeba do tego fatygować żadnych dodatkowych osób, tylko każdy jest sobie w stanie z tym sam poradzić. Dlatego nie ma się nad czym zastanawiać jeśli komuś się marzy hodowla jakiegokolwiek ptactwa, tylko czym prędzej jechać do sklepu po siatkę i brać się za ogrodzenie wyznaczonego terytorium.

Popularne podkategorie kategorii "siatki ogrodowe plastikowe":

 

    pixel