Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Siatki ocynkowane

( ilość produktów: 12 )

Każdy, kto mieszka na wsi, wie, jak fajnie jest posiadać jakiekolwiek ptactwo, na które można sobie popatrzeć podczas picia kawy na tarasie. Najczęściej są to jakieś pojedyncze gatunki, jakie bardzo ładnie się prezentują, a także wprawiają w zachwyt dużą liczbę osób. Niestety każdy ptak ma również to do siebie, że na całkowitej wolności ciężko jest mu się poprawnie zachować, aby niczego nie zniszczył oraz nie załatwił się tam, gdzie nie powinien. Z tego powodu ptaki hodowlane obowiązkowo muszą mieć wytyczone swoje terytorium, poza które nie powinny bez nadzoru wychodzić. Bardzo ciekawym rozwiązaniem tego problemu jest zrobienie ogrodzenia dla nich z siatki ocynkowanej. Sprawdzi się ona bowiem zarówno jako ogrodzenie na boki klatki, jak i na jej dach.  

Zalety siatki ocynkowanej

Siatka ocynkowana to najbardziej uniwersalny rodzaj siatki, który sprawdza się w bardzo różnych funkcjach. Stosowana jest głównie w budownictwie, jako siatka ogrodzeniowa, ale jej zalety doceniają również hodowcy ptactwa. Siatki ocynkowane są dostępne w różnych wysokościach, dzięki czemu można ją dobrać do swoich potrzeb. Siatki różnią się od siebie również gęstością oczek, co pozwala dostosować je do rozmiarów hodowanych ptaków.

Siatka ocynkowana chętnie jest wybierana przez duże grono osób, gdyż doskonale spisuje się na nierównych terenach. Dlatego, jeśli ktoś wykonać ogrodzenie dla ptactwa na niezbyt równym terenie, to siatka ta jest idealnym rozwiązaniem tego problemu. Oprócz tego siatka ocynkowana ma to do siebie, że jest niesamowicie odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, a także szkody, które chciałoby wyrządzić ptactwo. Poza tym jest niezmiernie wytrzymała na różnego rodzaju deformowania, gdyż zawsze jest w stanie wrócić do pierwotnego wyglądu. Materiał, z którego jest wykonana, jest również odporny na deszcz, śnieg i słońce, dzięki czemu nawet w polskich warunkach klimatycznych siatka ogrodzeniowa ocynkowana pozostaje nienaruszona przez wiele lat.

Czy siatka ocynkowana jest droga?

Kupno siatki ocynkowanej nie wiąże się z dużym obciążeniem portfela, ponieważ w porównaniu do innych materiałów, z jakich można by było zrobić ogrodzenie dla ptactwa, to wychodzi ona najtaniej. Tak więc metr bieżący takiej siatki kosztuje w granicach kilkunastu złotych i jest dostępny od ręki. Dodatkowo istotne jest też to, że takiej siatki nie trzeba w żaden sposób konserwować ani malować, a co za tym idzie, nie trzeba w trakcie jej eksploatacji wydawać dodatkowych funduszy, żeby ładnie się prezentowała. Tak więc wybór siatki ocynkowanej jest bardzo dobrym rozwiązaniem, jeżeli komuś zależy na tym, aby miał zrobione ogrodzenie w sposób trwały i za niewielkie pieniądze. Dodatkowo montaż takiego ogrodzenia jest niezmiernie prosty i w większości przypadków nie trzeba do tego fatygować żadnych dodatkowych osób, tylko każdy jest sobie w stanie z tym sam poradzić. Dlatego nie ma się nad czym zastanawiać, jeśli komuś się marzy hodowla jakiegokolwiek ptactwa, tylko czym prędzej jechać do sklepu po siatkę i brać się za ogrodzenie wyznaczonego terytorium.

W naszym sklepie znajdziesz również inne siatki zabezpieczające i ochronne o szerokim spektrum zastosowania. Do najpopularniejszych należą siatki cieniującesiatki przeciw kretom i siatki przeciwwiatrowe. Każda z nich zasługuje na uwagę, gdyż mają one szerokie spektrum zastosowania i przydają się zarówno w domach jednoroczinnych z małym ogrodem, jak i w większych gospodarstwach rolnych. Przejrzyj produkty dostępne w naszym sklepie zamów siatki odpowiednie dla siebie.

Popularne podkategorie kategorii "siatki ogrodowe plastikowe":

 

    pixel