Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Siatki na gołębie

( ilość produktów: 17 )

Gołębie to często spotykane w Polsce ptaki, które nie cieszą się zbyt dobrymi opiniami. Mieszkają głównie w miastach, a ich odchody to prawdziwa zmora. Gołębie chętnie zakładają też gniazda na balkonach bloków, skutecznie uniemożliwiając korzystanie z nich. Na szczęście są sposoby na walkę z gołębiami, a do najprostszych należy montaż siatki na gołębie, których szeroki wybór znajdziesz w naszym sklepie.

Profesjonalna siatka na gołębie

Montaż siatki na gołębie to świetny sposób zabezpieczenia balkonu przeciw ptakom. Siatka jest montowana na zewnętrznej części balkonu, od sufitu aż do balustrady. Dzięki siatce nie mogą się one dostać do wnętrza balkonu, dzięki czemu nie ma problemów wynikających z tych niechcianych odwiedzin. Mieszkańcy mogą w końcu odetchnąć od głośnego gruchania o poranku, niespodzianek w postaci piskląt na balkonie czy odchodów pozostawionych przez gołębie. 

Siatka do zabezpieczenia balkonu przeciw ptakom jest wykonana z trwałego tworzywa, dzięki czemu przez długi czas będzie świetnie pełnić swoją funkcję. Jest ono odporne na trudne warunki atmosferyczne, a więc nie straszne mu deszcze, mrozy i słońce. Jest również odporne na uszkodzenia mechaniczne, więc bez przeszkód wytrzyma nawet mocne wiosenne wiatry. Jednym słowem profesjonalna siatka do zabezpieczenia balkonu przeciw ptakom to produkt, który znacznie lepiej się sprawdzi na balkonie niż kolce przeciw ptakom. Ochroni bowiem nie tylko płaskie powierzchnie balustrady czy parapetu, ale całą powierzchnię balkonu. Dzięki temu w końcu będziesz mógł stworzyć na balkonie przyjemny kącik wypoczynkowy i korzystać z niego bez ryzyka, że natrafisz na zostawione przez gołębie odchody. Nic więc nie będzie stało na przeszkodzie, by wyposażyć balkon w dobre meble ogrodowehuśtawki czy hamaki i nawet w środku miasta mieć przyjemną przestrzeń do wypoczynku na świeżym powietrzu.

Siatka ochronna na ptaki — prosty montaż

Do szeregu wspomnianych wyżej zalet siatki na balkon przeciw ptakom warto dołączyć kolejną, którą jest niezwykle prosty jej montaż. Wystarczy przymocować listwę w górnej części balkonu, a następnie wykorzystać opaski kablowe i przymocować siatkę do przygotowanego stelaża. Przy jego wykonywaniu należy oczywiście zachować ostrożność, zwłaszcza jeśli balkon jest położony bardzo wysoko.

Jak widzisz, montaż siatki jest najlepszym sposobem zabezpieczania balkonu przeciw ptakom. Pozwala on bowiem usunąć nie tylko skutek pojawienia się gołębi, ale również przyczynę. Dzięki temu w końcu odetchniesz i nie będziesz z niepokojem patrzył przez okno wiosną i zastanawiał się, czy gołębie właśnie nie budują sobie gniazda na Twoim ulubionym krześle ogrodowym. Jeśli czujesz pewien dyskomfort związany z montażem zabezpieczeń, to, nie naruszając przestrzeni własnego balkonu, zadbaj o inne ptaki, wieszając budki lęgowe i karmniki dla ptaków na drzewach w niedalekiej okolicy. Możesz też dokarmiać je zimą, wieszając kule tłuszczowe lub sypiąc ziarno słonecznika dla ptaków. Z pewnością będą Ci za to wdzięczne, a Ty będziesz spać spokojnie, że robisz coś dla skrzydlatych przyjaciół.

Popularne podkategorie kategorii "siatki ogrodowe plastikowe":

 

    pixel