Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Siatki na gołębie

( ilość produktów: 24 )

O tym, jak uciążliwe mogą być gołębie pojawiające się na naszych balkonach, nie trzeba nikomu mówić. Ptaki pozostawiają po sobie bałagan i potrafią narobić nie lada hałasu. Na szczęście istnieje skuteczny sposób, by zapobiec wizytom tych nieproszonych gości – są nim oczywiście siatki na gołębie. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ich ofertą w naszym sklepie.

Siatki na gołębie – skuteczne i trwałe

Siatki na gołębie mają wiele zastosowań. Najczęściej rozpinamy je na balkonach – jest to prawdopodobnie najbardziej skuteczna metoda ochrony przed ich odwiedzinami. Siatki doskonale sprawdzą się jednak także w roli osłony drzewek i upraw przed atakami ptaków. Dzięki nim na dobre zapomnisz o problemie nadgryzanych owoców czy liści. To wciąż nie wszystko – siatki przeciw gołębiom i innym ptakom mogą pełnić również funkcję podtrzymywania młodych roślin. Będą one stabilną podporą, która oprze się silnym podmuchom wiatru. Siatki przydadzą się także wszystkim posiadaczom oczek wodnych jesienią. Dzięki nim w głąb akwenu nie przedostaną się opadające liście. A może sam odkryjesz jakieś ciekawe zastosowanie tych wielofunkcyjnych przedmiotów? Koniecznie nam o nim opowiedz!

Jak odstraszyć ptaki z ogrodu?

Poza siatkami na gołębie istnieją jeszcze inne sposoby na odstraszenie ptaków, które mogą wspomóc walkę z ich atakami. Pewnie większości przychodzi na myśl strach na wróble – i nie mówimy, że to zły pomysł! Zamiast tradycyjnej kukły radzimy umieścić w swoim ogrodzie czy na balkonie figurkę drapieżnego ptaka – np. sokoła czy orła. Taki widok z całą pewnością zachęci gołębie do zawrócenia i znalezienia sobie innego miejsca. Nieco bardziej alternatywnym sposobem na odstraszenie ptaków jest.. przygarnięcie kota. Już sam jego zapach sprawi, że gołębie czy szpaki nawet nie pomyślą o zbliżeniu się do Twojej posesji. Szczegółowe informacje na temat każdego z oferowanych przez nas produktów znajdziesz w jego opisie. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu – nasi eksperci z przyjemnością doradzą!

    pixel