Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Siatki zabezpieczające i ochronne

( ilość produktów: 20 )

Siatki zabezpieczające i ochronne to produkty o bardzo szerokim zastosowaniu, które można stosować zarówno w ogrodzie, jak i na obiektach sportowych różnego rodzaju. Są bardzo cenione ze względu na doskonały stosunek funkcjonalności do ceny, gdyż są one niedrogim, ale skutecznym zamiennikiem ciężkich zabezpieczeń, w które warto zainwestować tylko w niektórych przypadkach. Nasz sklep Rolmarket.pl oferuje szeroki wybór siatek, więc jesteśmy przekonani, że znajdziesz wśród nich produkt dla siebie.

Siatki ochronne — szerokie zastosowanie

Siatka ochronna to produkt popularny i bardzo często wybierany głównie ze względu na swoje szerokie zastosowanie. Stosuje się go w różnych miejscach, między innymi na salach oraz halach sportowych lub boiskach wybudowanych na świeżym powietrzu, ale swoje miejsce znajdą również w przydomowym ogrodzie. W każdym z tych miejsc pełnią nieco inną rolę, ale wspólnym ich zadaniem jest zabezpieczenie i ochrona, czy to ludzi, czy roślin przed szkodnikami.

● Siatki na hale sportowe 

Siatki zabezpieczające na hale sportowe pełnią kilka różnych funkcji. Mogą one bowiem chronić zarówno budynek, a zwłaszcza okna przed uszkodzeniem piłką czy krążkiem hokejowym, jak również chronić uczestników rozgrywek sportowych przed kontuzją. Siatki można bowiem zawiesić na oknie, aby podczas różnego rodzaju gier zespołowych nie uszkodzić lub nie wybić szyby. Dzięki temu wszyscy uczestnicy rozgrywki pozostają bezpieczni oraz nieograniczeni w swoich ruchach czy podaniach na boisku. Dodatkowo siatka zabezpieczająca może chronić ściany. To rozwiązanie pozwala na nieograniczoną liczbę uderzeń o elewację budynku bez ryzyka uszkodzenia jej struktury. Ostatnim zastosowaniem są kotary grodzące, dzięki którym zachowane zostaje bezpieczeństwo uczestników zabawy oraz pozostałych, poruszających się poza kotarą.  

● Siatki zabezpieczające do domu lub ogródka 

Siatki ochronne mogą również posłużyć w domu lub na podwórku. Najczęściej stosuje się je jako tymczasowe ogrodzenie danego terenu. Pełnią też rolę zabezpieczenia na balkonie, na przykład przeciw ptactwu lub ochronną, gdy posiadasz niesfornego kota, który ciągle wymyka się przez otwartą przestrzeń loggii.

Siatka zabezpieczająca — trwała i funkcjonalna

Siatki ochronne i siatki zabezpieczające zostały wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są trwałe i trudno ulegają uszkodzeniu. Dzięki temu mogą dobrze spełniać swoją funkcję jako trwałe zabezpieczenie, co ma szczególne znaczenie na obiektach sportowych. Trwałość siatki powinna być zatem kluczowym czynnikiem podczas wyboru tego typu produktów, gdyż ochrona przed upadkiem czy kontuzją ma tutaj priorytetowe znaczenie. Warto dodać, że siatki do zabezpieczenia są również łatwe w montażu, co jest szczególnie istotne w przypadkach, gdy zdecydujesz się na ich samodzielne zawieszenie. Możesz swobodnie dopasować parametry siatki do indywidualnych potrzeb lub dociąć siatki na wymiar, dzięki czemu kupisz dobry produkt, który posłuży na długie lata.

Popularne podkategorie kategorii "siatki ogrodowe plastikowe":

 

    pixel