Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Siatki zabezpieczające i ochronne

( ilość produktów: 27 )

Są one niedrogim oraz skutecznym zamiennikiem ciężkich zabezpieczeń, w które warto zainwestować tylko w niektórych przypadkach. Siatki ochronne i siatki zabezpieczające zostały wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są trwałe. Powinien być to kluczowy czynnik podczas wyboru tego typu produktów, ponieważ chronią one innych przed upadkiem czy kontuzją. Warto dodać, że są również łatwe w montażu, co jest szczególnie istotne w przypadkach, gdy zdecydujesz się na ich samodzielne zawieszenie. Możesz swobodnie dopasować parametry siatki do indywidualnych potrzeb, dzięki czemu kupisz dobry produkt, który posłuży na długie lata.  

Siatki ochronne mają bardzo szerokie zastosowanie

To produkt popularny i bardzo często wybierany głównie ze względu na swoje szerokie zastosowanie. Stosuje się go w różnych miejscach, między innymi na salach oraz halach sportowych lub boiskach wybudowanych na świeżym powietrzu, czy w przydomowym ogrodzie.  

● Siatki na hale sportowe Siatki zabezpieczające na hale sportowe pełnią kilka różnych funkcji. Można zawiesić produkt ochronny na okno, aby podczas różnego rodzaju gier zespołowych nie uszkodzić lub nie wybić szkła. Dzięki temu wszyscy uczestnicy rozgrywki pozostają bezpieczni oraz nieograniczeni w swoich ruchach czy podaniach na boisku. Dodatkowo, można wymienić siatkę zabezpieczającą na ściany. To rozwiązanie pozwala na nieograniczoną liczbę uderzeń o elewację budynku bez ryzyka uszkodzenia jej struktury. Ostatnim zastosowaniem są kotary grodzące, dzięki którym zachowane zostaje bezpieczeństwo uczestników zabawy oraz pozostałych, poruszających się poza kotarą.  

● Siatki zabezpieczające do domu lub ogródka Siatki ochronne mogą również posłużyć w domu lub na podwórku. Najczęściej stosuje się je jako tymczasowe ogrodzenie danego terenu. Pełnią też rolę zabezpieczenia na balkonie, na przykład przeciw ptactwu lub ochronną, gdy posiadasz niesfornego kota, który ciągle wymyka się przez otwartą przestrzeń loggii.

Popularne podkategorie kategorii "siatki ogrodowe plastikowe":

 

    pixel