Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Tuby do pakowania choinek

( ilość produktów: 4 )

Sprawne pakowanie drzewek z tubą do pakowania choinek

Tuba do pakowania choinek to podstawowe narzędzie pracy sprzedawców zielonych iglaków, dlatego niezwykle ważne jest, aby urządzenie, którego używają, było nie tylko efektywne, ale też bezpieczne i łatwe w obsłudze. Oferowane w sklepie Rolmarket.pl tuby do choinek to produkty w najwyższym standardzie, spełniające wszystkie niezbędne wymogi, które gwarantują Ci bezpieczeństwo i wysoką wydajność. Zobacz, jakie tuby do pakowania choinek znajdziesz w naszym sklepie.

Tuby do choinek – łatwa obsługa i wyjątkowa solidność

Dostępne w naszej ofercie tuby do choinek (czyli tzw. pakowarki) dostosowane są do różnorodnych potrzeb naszych klientów. Umożliwiają pakowanie drzewek w różnych wymiarach, zaczynając na średnicy rzędu 250 mm, a na 550 mm kończąc. Konstrukcja tuby została wykonana w 100% z metalu, co sprawia, że urządzenie jest wytrzymałe i solidne. Z jej obsługą z powodzeniem poradzi sobie jedna osoba. Element roboczy tuby choinkowej został ocynkowany, przez co jest odporny na korozję, natomiast jej nogi są pomalowane za pomocą farby proszkowej, co zwiększa wytrzymałość, ale i estetykę produktu. 

Tuba do pakowania choinek pozwala wygodnie i szybko zapakować drzewka iglaste, znacznie zmniejszając ich objętość. Takie działanie ułatwia ich transport oraz zapobiega uszkodzeniom i połamaniu delikatnych gałązek. To właśnie z tego powodu tuba do choinek jest konieczna wszędzie tam, gdzie sprzedawane są choinki.

Akcesoria do tub na choinki – najlepiej w sklepach Rolmarket!

Dostępne w naszym sklepie tuby na choinki znacząco usprawnią pakowanie drzewek. Do efektywniejszego działania z pewnością przydadzą się niezbędne akcesoria: guma oring przytrzymująca rękaw siatkowy oraz nożyk do obcinania siatki, który ułatwi przycięcie siatki do odpowiedniego rozmiaru. Gumy oring wykonane są z elastycznego tworzywa, dzięki czemu można je łatwo rozciągnąć. Są elastyczne, trwałe i niezwykle przydatne podczas pakowania choinek. Nóż do przycinania siatki to także niezbędne narzędzie. Dzięki swoim parametrom będzie on służył przez bardzo długi czas. Znajdziesz u nas również siatkę do pakowania choinek, czyli skompletujesz pełne wyposażenia punktu sprzedaży choinek.

Popularne podkategorie kategorii "siatki ogrodowe plastikowe":

 

      pixel