Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Siatka na czereśnie

( ilość produktów: 17 )

Posadziłeś świetną odmianę czereśni, ale jeszcze nie miałeś okazji spróbować ich smaku? Masz problem z ptakami, które zjadają czereśnie zanim owoce do końca dojrzeją? Strach na wróble nie pomaga i nie masz już pomysłu jak chronić się przed łakomym ptactwem? Wypróbuj siatkę na czereśnie, dzięki której w końcu skosztujesz owoców z przydomowego sadu. 

Siatka na czereśnie – skuteczna ochrona przed ptakami

Siatka na czereśnie to sprzymierzeniec sadowników w walce z żarłocznymi ptakami, do których zaliczają się przede wszystkim szpaki. Co roku ptaki zaczynają dobierać się do dojrzewających czereśni zanim one do końca dojrzeją, a właściciel drzewek owocowych pozostaje w tej walce bezradny. Niektórzy starają się chronić drzewka wykorzystując do tego celu stare firanki, ale są to tkaniny podatne na podwiewanie wiatru i ich skuteczność jest daleka od ideału. Znacznie lepiej w tej roli sprawdzi się siatka ochronna służąca specjalnie do ochrony drzew owocowych przed głodnymi ptakami.

Wybierając siatkę na czereśnie możesz w porę zabezpieczyć owoce przed ptakami, gdyż siatka skutecznie je ochroni. Siatka na czereśnie została wykonana z odpornego materiału PVC, który jest trwały i mocny. Dzięki temu tworzy się solidna konstrukcja, której nie dadzą rady ptasie dzioby, a odporność na promieniowanie UV zwiększy jej żywotność, nawet jeśli będą panować niekorzystne warunki pogodowe. Dzięki temu siatka przetrwa niejeden sezon, a Ty przestaniesz się martwić, że Twoje plony znowu zostały zjedzone przez ptaki. 

Siatka na czereśnie – różne rozmiary

 W naszym sklepie znajdziesz siatki na czereśnie w kilku różnych rozmiarach i kształtach. Mamy siatki w rolkach, siatki o wymiarach prostokąta czy kwadratu. Dzięki takiej różnorodności znajdziesz siatkę na czereśnie na drzewko niewielkich rozmiarów, które być może owocuje po raz pierwszy, jak i czereśnię z historią, która wydała plon już niejeden raz. Mogą być one instalowane nie tylko na drzewach, ale z ich pomocą ochronisz również krzewy np. borówki. Możliwość wyboru kształtu i rozmiaru siatki na czereśnie daje Ci również szansę na wybór sposobu jej montażu. Montaż siatki może być bowiem przeprowadzony na kilka różnych sposobów. Jedni wolą owinąć drzewo dookoła, a innym wygodniej jest spuścić na nie zasłonę z góry, niejako ubierając drzewo w sukienkę. Wybór należy do Ciebie i zależy przede wszystkim od jego rozmiarów. Jedno jest jednak pewne, niezależnie od tego, jaką siatkę na czereśnie wybierzesz, będzie to skuteczna ochrona owoców czereśni i w końcu dojrzeją one na drzewie. 

Siatki nie tylko na czereśnie

 Siatka na czereśnie może być zastosowana nie tylko do ochrony drzew czereśni, ale również wiśni, winogron, malin, borówek czy jeżyn. Można ją również wykorzystać jako siatkę służącą jako oparcie dla roślin pnących, jak fasola czy groch oraz jako siatkę zabezpieczającą na balkon, choć w tej roli lepsza mogą się okazać specjalne siatki na pnącza

W każdej z tych ról sprawdzi się doskonale, bo jest niezwykle wytrzymała i wszechstronna. Jak widzisz siatka na czereśnie może rozwiązać Twój problem nie tylko z ptakami pożerającymi czereśnie, ale również pomóc w wielu innych sytuacjach. Przekonaj się o tym i przejrzyj ofertę siatek na czereśnie dostępne w naszym sklepie. Porównaj ich parametry i wybierz siatkę na czereśnie najlepszą dla Twojego ogrodu. W naszym sklepie znajdziesz również inne siatki ochronne, np. siatki cieniujące, siatki rabatowe czy siatki przeciwwiatrowe. Wszystkie są wykonane z materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu przez lata będą doskonale pełnić swoją funkcję.

Popularne podkategorie kategorii "siatki ogrodowe plastikowe":

 

    pixel