Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Siatka na czereśnie

( ilość produktów: 24 )

Masz problem z ptakami, które zjadają czereśnie zanim owoce do końca dojrzeją? Strach na wróble nie pomaga i nie masz już pomysłu jak chronić się przed łakomym ptactwem? Wypróbuj siatkę na czereśnie, dzięki której w końcu skosztujesz owoców z przydomowego sadu.  

Siatka na czereśnie – skuteczna ochrona przed ptakami

Siatka na czereśnie to sprzymierzeniec sadowników w walce z żarłocznymi ptakami. Co roku ptaki zaczynają dobierać się do dojrzewających czereśni zanim one do końca dojrzeją, a właściciel drzewek owocowych pozostaje w tej walce bezradny. Wybierając siatkę na czereśnie możesz jednak w porę zabezpieczyć owoce przed ptakami, gdyż siatka skutecznie je ochroni. Siatka na czereśnie została wykonana z odpornego materiału PVC, który jest trwały i mocny. Nie dadzą mu rady ptasie dzioby, a odporność na promienie UV zwiększy jej żywotność. Dzięki temu siatka przetrwa niejeden sezon, a Ty przestaniesz się martwić, że Twoje plony znowu zostały zjedzone przez ptaki.  

Siatka na czereśnie – różne rozmiary

  W naszym sklepie znajdziesz siatki na czereśnie w kilku różnych rozmiarach i kształtach. Mamy siatki w rolkach, siatki o wymiarach prostokąta czy kwadratu. Dzięki takiej różnorodności znajdziesz siatkę na czereśnie na drzewko niewielkich rozmiarów, które być może owocuje po raz pierwszy, jak i czereśnię z historią, która wydała plon już niejeden raz. Możliwość wyboru kształtu i rozmiaru siatki na czereśnie daje Ci również szansę na wybór sposobu jej montażu. Jedni wolą owinąć drzewo dookoła, a innym wygodniej jest spuścić na nie zasłonę z góry, niejako ubierając drzewo w sukienkę. Wybór należy do Ciebie. Jedno jest jednak pewne, niezależnie od tego, jaką siatkę na czereśnie wybierzesz, będzie to skuteczna ochrona owoców czereśni i w końcu dojrzeją one na drzewie.  

Siatki nie tylko na czereśnie

  Siatka na czereśnie może być zastosowana nie tylko do ochrony drzew czereśni, ale również wiśni, winogron, malin, borówek czy jeżyn. Można ją również wykorzystać jako siatkę służącą jako oparcie dla roślin pnących, jak fasola czy groch oraz jako siatkę zabezpieczającą na balkon. W każdej z tych ról sprawdzi się doskonale, bo jest niezwykle wytrzymała i wszechstronna.   Jak widzisz siatka na czereśnie może rozwiązać Twój problem nie tylko z ptakami pożerającymi czereśnie, ale również pomóc w wielu innych sytuacjach. Przekonaj się o tym i przejrzyj ofertę siatek na czereśnie dostępne w naszym sklepie. Porównaj ich parametry i wybierz siatkę na czereśnie najlepszą dla Twojego ogrodu.

    pixel