Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Trawy z Iławy

( ilość produktów: 13 )

Trawy z Iławy to gwarancja nie tylko pięknie wyglądającego trawnika, ale również wysokiej jakości trawy, która może mieć różne przeznaczenie i znaleźć różne zastosowanie. Trawy z Iławy mogą mieć funkcję typowo użytkową (stosowaną w przydomowych ogrodach), dekoracyjną lub być stosowane do wysiewania muraw sportowych, boisk do piłki nożnej, pól golfowych. Odpowiednią dla siebie mieszankę znajdą również klienci, którzy mają problem z suchą ziemią – właśnie im dedykowana jest specjalna odmiana zwana „Safari”. Sprawdź, jakie rodzaje Trawy z Iławy znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego!

Nie deptać zieleni – kilka słów o trawie dekoracyjnej

Dla niektórych trawa to coś więcej niż tylko niska roślinność porastająca ziemię. Dla niektórych trawa to dzieło sztuki – właśnie dla nich stworzono mieszanki ozdobne i dekoracyjne. Ten rodzaj trawy - ze względu na swą delikatną naturę - jest przeznaczony na tereny rzadko użytkowane. W myśl zasady „podziwiaj, ale nie dotykaj” odmiany traw ozdobnych i dekoracyjnych wspaniale się prezentują, ale już gorzej znoszą deptanie. Wybierając ten rodzaj trawy, mamy pewność, że piękna zielona drań jest na wyciągnięcie ręki! To wysokojakościowa i stosunkowo niedroga trawa, która tworzy puszysty dywan w miejscu trawnika. Mieszanka „Safari” idealnie sprawdza się na terenach suchych i piaszczystych. Trawa ozdobna rośnie szybko i bujnie, dobrze sprawdza się w polskich warunkach klimatycznych.

Podanie i goool! – kilka słów o trawie dla sportowców

Zupełnie inny rodzaj trawy stanowią wszystkie mieszanki, które służą sportowcom. Dobre przygotowanie boiska do piłki nożnej czy pola golfowego to zadanie wymagające – bez odpowiedniego rodzaju trawy nie mamy co liczyć na sukces. Z nasion do trawy „sportowej” wyrastają bardzo odporne na deptanie i przygniatanie źdźbła, mocne i o intensywnym kolorze. Trawa ta nadaje się do używania również na terenach zacienionych, nie szkodzi jej niskie koszenie.  Tak jak wszystkie rodzaje Trawy z Iławy mieszanka jest przygotowywana z wysokiej jakości kompozycji nasion, które zostały specjalnie wyselekcjonowane w tym celu.

    pixel