Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Trawy z Iławy

( ilość produktów: 10 )

Piękny zielony trawnik koło domu to marzenie niemal każdego właściciela przydomowego ogrodu. Osiągnięcie takiego efektu nie jest jednak łatwe i wymaga częstego koszenia, regularnego podlewania oraz odpowiedniego nawożenia. Te zabiegi nie zdadzą się jednak na nic, jeśli zostaną zastosowane nasiona trawy słabej jakości. Z tego względu należy szczególnie zadbać o dobrą jakość trawy, a te z pewnością zapewnią trawy z Iławy. Sprawdź, jakie rodzaje Trawy z Iławy znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego!

Trawy z Iławy - jakie rodzaje traw?

Trawy z Iławy to mieszanki traw, które zapewnią gęsty trawnik i zieloną darń. Takie mieszanki to gwarancja nie tylko pięknie wyglądającego trawnika, ale również wysokiej jakości trawy, która może mieć różne przeznaczenie i znaleźć różne zastosowanie. Nasiona traw z Iławy mogą mieć funkcję typowo użytkową (stosowaną w przydomowych ogrodach), dekoracyjną lub być stosowane do wysiewania muraw sportowych, boisk do piłki nożnej, pól golfowych. Odpowiednią dla siebie mieszankę znajdą również klienci, którzy mają problem z suchą ziemią – właśnie im dedykowana jest specjalna odmiana zwana „Safari”. 

Szeroki wybór mieszanek sprawi, że możesz mieć w swoim ogrodzie najlepsze trawy z Iławy, niezależnie  od tego, jakie warunki panują w Twoim ogrodzie i jakie będzie ich przeznaczenie. Najlepsze trawy z Iławy gwarantują zwartą darń, która ma nie tylko walory dekoracyjne, ale i użytkowe.

Nie deptać zieleni – kilka słów o trawie dekoracyjnej

Dla niektórych trawa to coś więcej niż tylko niska roślinność porastająca ziemię. Dla niektórych trawa to dzieło sztuki – właśnie dla nich stworzono mieszanki ozdobne i dekoracyjne. Ten rodzaj trawy - ze względu na swą delikatną naturę - jest przeznaczony na tereny rzadko użytkowane. W myśl zasady „podziwiaj, ale nie dotykaj” odmiany traw ozdobnych i dekoracyjnych wspaniale się prezentują, ale już gorzej znoszą deptanie. Wybierając ten rodzaj trawy, mamy pewność, że piękna zielona drań jest na wyciągnięcie ręki! To wysokojakościowa i stosunkowo niedroga trawa, która tworzy puszysty dywan w miejscu trawnika. Mieszanka „Safari” idealnie sprawdza się na terenach suchych i piaszczystych. Trawa ozdobna rośnie szybko i bujnie, dobrze sprawdza się w polskich warunkach klimatycznych.

Podanie i goool! – kilka słów o trawie dla sportowców

Zupełnie inny rodzaj trawy stanowią wszystkie mieszanki, które służą sportowcom. Dobre przygotowanie boiska do piłki nożnej czy pola golfowego to zadanie wymagające – bez odpowiedniego rodzaju trawy nie mamy co liczyć na sukces. Z nasion do trawy „sportowej” wyrastają bardzo odporne na deptanie i przygniatanie źdźbła, mocne i o intensywnym kolorze. Trawa ta nadaje się do używania również na terenach zacienionych, nie szkodzi jej niskie koszenie. Tak jak wszystkie rodzaje Trawy z Iławy mieszanka jest przygotowywana z wysokiej jakości kompozycji nasion, które zostały specjalnie wyselekcjonowane w tym celu.

W naszym sklepie znajdziesz nie tylko najlepsze trawy z Iławy, ale również wiele różnych produktów, które wspomogą Cię podczas pielęgnacji trawnika. Proponujemy różnorodne nawozy do trawy oraz nawozy uniwersalne, dzięki którym zapewnisz trawie najlepsze warunki do rozwoju. Oferujemy również zestawy ogrodowe, które świetnie się nadają do nawadniania trawników. Różne lance do podlewania sprawią, że bez problemu znajdziesz takie, które będą dla Ciebie najwygodniejsze. Znajdziesz tu również zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym będziesz mógł ekologicznie i ekonomicznie podlewać trawę koło Twojego domu. Wszystkie te produkty z pewnością pomogą Ci zadbać o trawniki, ale pamiętaj, że najważniejsze są dobre nasiona, bez których uzyskanie efektu gęstego trawnika będzie niemożliwe. 

 

 

Popularne podkategorie kategorii "nasiona trawy" :

    pixel