Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Trawy ozdobne niskie

( ilość produktów: 31 )

Jesteś znudzony zwykłym, zielonym trawnikiem i szukasz czegoś naprawdę wyjątkowego? Zapoznaj się z naszą ofertą traw dekoracyjnych i wybierz coś, co zmieni Twój ogród na lepsze.

Trawy ozdobne niskie, które odmienią Twój ogród!

Kwietna łąka, zielony dywan w stylu angielskim czy wytrzymały na zadeptanie trawnik? Bez względu na to, jakie masz oczekiwania, w sklepie Rolmarket znajdziesz coś dla siebie!

Trawy ozdobne niskie w stylu angielskim

Anglicy uważają, że trawnik w ich ogrodzie to wizytówka ich domu, dlatego dbają o to, aby zawsze wyglądał pięknie, tworząc efekt zielonego dywanu. Uzyskanie tak spektakularnego efektu może być czasochłonne i trudne, jednak staje się znacznie łatwiejsze, jeśli zasiejesz odpowiedni gatunek traw! Trawa dekoracyjna Decoria, która daje efekt dywanu w angielskim stylu tworzy idealną darń wokół Twojego domu. Trawa ta rośnie powoli i ma zauważalną zdolność do intensywnego krzewienia.

Kwietna łąka w polskim stylu

Jesteś szczęśliwym posiadaczem domku na wsi? A może uważasz, że nie ma nic piękniejszego niż polskie kwiaty? Idealną propozycją dla Ciebie są trawy ozdobne, tworzące efekt kwietnej łąki. Trawy ozdobne niskie takie jak kwietna łąka wyglądają bardzo efektownie i są polecane przede wszystkim na trawniki nieregularne oraz rzadko koszone.

Wolnorosnące trawy ozdobne niskie intensywnie użytkowane

Inne, warte uwagi trawy dekoracyjne to także trawy odporne na zadeptywanie, takie jak trawa Deptum – stworzona specjalnie dla sklepu Rolmarket mieszanka traw gazonowych, które sprawdzą się podczas zakładania trawników w najczęściej eksploatowanych miejscach. Trawy takie jak Deptum to doskonałe rozwiązanie, które możesz stosować wokół domu, na boiskach oraz na terenach rekreacyjnych.

Specjalne trawy na miejsca zacienione

Trawy ozdobne do ogrodu zacienionego powinny być produkowane z wysokiej jakości, odpowiednio wyselekcjonowanych nasion, które z powodzeniem zakiełkują nawet w najtrudniejszych warunkach. Jeśli Twój własny ogród wzrasta w cieniu, wybierz trawę Parkum! Dzięki starannie przygotowanej mieszance nasion będziesz mieć pewność, że jeszcze w tym roku Twój ogród będzie mienić się różnymi odcieniami intensywnej zieleni.

Trawy ozdobne niskie – jakie wybierasz?

Przejrzyj ofertę traw ozdobnych w sklepie Rolmarket.pl i wybierz tę, która najlepiej pasuje do Twojego ogrodu. Czy to będzie mieszanka traw do intensywnego użytkowania? A może trawy lubiące cień? Niezależnie od tego, co wybierzesz, kupując mieszanki traw w naszym sklepie masz pewność, że będzie to mieszanka doskonałej jakości. Nie wahaj się więc dłużej, lecz zamów trawę do swojego ogrodu już teraz!

pixel