Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Węże ogrodowe do pompy

( ilość produktów: 1 )

Podlewanie to jeden z niezbędnych zabiegów pielęgnacyjnych, od którego zależy piękny wygląd ogrodu. Do tego celu można wykorzystywać różne urządzenia, takie jak konewki, automatyczne systemy nawadniania czy szlauchy ogrodowe. Te ostatnie można podłączyć bezpośrednio do kranu doprowadzającego wodę z wodociągu, jak i do pompy, dzięki której źródłem wody do podlewania może być studnia, beczka na deszczówkę czy rzeka. Zobacz, jakie węże ogrodowe do pomp znajdziesz w naszym sklepie.

Wąż ogrodowy do pompy - szerokie możliwości zastosowania

Wąż do pompy to wąż o różnych możliwościach stosowania. Może być używany do podlewania ogrodu wodą czystą lub deszczówką. Może być również wykorzystywany do przepompowywania nieczystości z szamba czy do wypompowywania wody zebranej w piwnicy po obfitych opadach lub roztopach. W każdej z tych funkcji sprawdzi się doskonale, ze względu na odpowiednią budowę, zapewniającą odpowiednią szczelność nawet przy dość dużym ciśnieniu. Wąż ogrodowy do pompy może również współpracować z instalacją hydroforową.

Wybierając wąż ogrodowy trzeba zwrócić uwagę na wydajność pomp, gdyż od tego zależy średnica węża, którą należy wybrać. Najbardziej popularny jest szlauch ogrodowy o średnicy 1", choć do pomp można podłączać również węże strażackie. Dobrze sprawdzą się one podczas przepompowywania wody do stawu, napełniania basenu czy wypompowywania wody z piwnicy, ale trudno sobie wyobrazić, żeby były one używane do nawadniania ogrodu.

Wąż ogrodowy - wybierz najlepszy dla siebie

W sklepie Rolmarket.pl znajdziesz różne rodzaje wężów ogrodowych. Niektóre doskonale współpracują z prostą instalacją wodociągową, inne zaś można bez przeszkód podłączać do pomp. Każdy z nich ma swoje zalety, a wybór węża zależy od tego, jakie ma być jego przeznaczenie. Inny wybierze osoba, która chce tylko podlewać swój ogród, a inny ten, kto chce co prawda wykorzystywać go w ogrodzie, ale do przepompowywania większych ilości wody.

Wybierając produkt dla siebie zwróć zatem uwagę na jego średnicę, która ma bezpośredni wpływ na wydajność węża oraz na jego długość. Dopasuj ją do wielkości Twojego ogrodu i jeśli masz dużą przestrzeń, to wybierz produkt jak najdłuższy, np. 50m. Dzięki temu unikniesz łączenia węży i sprawisz, że korzystanie z niego będzie wygodne i pozbawione ryzyka przecieków, do których łatwo może dojść na łączeniach wszelkiego rodzaju.

Zobacz powiązane kategorie:

      pixel