Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Opielacze

( ilość produktów: 5 )

Opielacz jest wszechstronnym i uniwersalnym narzędziem ogrodowym, zarówno do spulchniania gleby, jak i usuwania uciążliwych chwastów. Z pomocą specjalnych kół opielacz pozwala w łatwy i szybki sposób spulchnić glebę i pozbyć się z niej niepożądanych roślin, więc jest niezbędny do przygotowania grządek pod nasadzenia. Opielacz pomoże wypełnić glebę przestrzenią i powietrzem, a to właśnie one są najistotniejsze w prawidłowym wzroście warzyw i owoców.

Opielacz - odpowiednie spulchnienie gleby

Opielacz można wykorzystywać nie tylko do usuwania chwastów, ale również w roli spulchniacza gleby. Każdy opielacz wyposażony jest w charakterystyczne koła w kształcie gwiazdek. Usuwanie chwastów odbywa się w sposób niezwykle prosty, a dzięki specjalnym kołom w tym samym czasie spulchniacz sprawia, że w glebie pojawia się przestrzeń i powietrze. Opielacz także rozdrabnia powierzchnię między rzędami roślin, dzięki czemu ułatwia uprawy: czyni glebę prostszą w pielęgnacji i przystępniejszą dla roślin. W magazynie sklepu Rolmarket znajdują się opielacze o różnych szerokościach i z różną ilością kół w kształcie gwiazdek. Dzięki temu można je dopasować do różnych ogrodowych przestrzeni.

Opielacz ręczny - doskonałe narzędzie na większe powierzchnie

Podczas wyboru odpowiedniego opielacza ważna jest nie tylko szerokość opielacza i średnica koła. Jeśli Twój pielnik ogrodowy wykorzystywany jest na większych powierzchniach, niezwykle istotne jest długość części chwytających. Dostępny w sklepie Rolmarket opielacz ręczny wyposażony jest w specjalne rączki metalowe, dzięki czemu jest niedoścignionym pomocnikiem na większych przestrzeniach. Pozwala pracować w pozycji stojącej, dzięki czemu usuwa chwasty i spulchnia glebę, oszczędzając przy tym Twój kręgosłup. Doskonale usprawnia prace ogrodnicze, zwiększa ich efektywność i pozwala zachować bezpieczeństwo uprawianych warzyw i owoców. Tego typu narzędzia używane są również w pracach działkowych i w szklarni. Przekonaj się, jak wielkie jest to ułatwienie prac ogrodowych!

Narzędzia ogrodnicze - zobacz powiązane kategorie:

      pixel