Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Ściągaczki do wody

( ilość produktów: 7 )

Mycie okien to raczej przykry obowiązek, aniżeli relaksująca przyjemność. Na pewno nie znajduje się ono na liście ulubionych czynności wielu z Was. Istnieją jednak sposoby, które mogą ją ułatwić, a może nawet i uprzyjemnić. Jednym z nich jest inwestycja w profesjonalną ściągaczkę do wody, dzięki której prace porządkowe staną się dziecinnie proste. Szeroki wybór tych urządzeń znajdziesz w naszym sklepie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości służymy radą i pomocą.

Ściągaczka do wody –o czym należy pamiętać przy jej wyborze?

Dzisiejszy rynek oferuje bogaty wybór ściągaczek do wody, a nasz sklep ani na krok nie ustępuje obowiązującym standardom. Znajdziesz u nas różne rodzaje tych urządzeń – zarówno silikonowe ściągaczki do wody, jak i metalowe ściągaczki do wody. Ściągaczki świetnie sprawdzą się w różnego rodzaju pomieszczeniach – domowych, biurowych, gospodarczych czy przemysłowych. Ściągaczki przeznaczone są do zbierania nadmiaru wody podczas mycia szyb, zbierania nadmiaru detergentów z płytek, ale z powodzeniem mogą być także wykorzystywane do innych prac pielęgnacyjnych związanych z oczyszczaniem powierzchni płaskich. Przy wyborze zastanów się, czy potrzebna będzie Ci ściągaczka do wody z trzonkiem, czy model bez niego. Te z trzonkiem okażą się niezastąpione zwłaszcza podczas mycia wysokich szyb. Z kolei modele bez świetnie sprawdzą się podczas oczyszczania chociażby samochodowych okien – są do tego celu w pełni wystarczające i nie zajmują dużo miejsca. Ściągaczki można stosować bez obaw na różnych powierzchniach – nie zostawiają one plam ani zarysowań.

Zbieraczka do wody i nie tylko, czyli jak skompletować zestaw do sprzątania

Gdy raz użyjesz ściągaczek do wody, nie będziesz mógł uwierzyć, że do tej pory nie znajdowały się one pośród wyposażenia Twojego gospodarstwa. Czyste szyby i podłogi to jednak nie wszystko – w końcu chcesz, aby w Twoim mieszkaniu zapanował porządek generalny, prawda? Dlatego warto zebrać wszystkie niezbędne przedmioty, które pozwolą Ci osiągnąć taki stan rzeczy. Oczywiście znajdziesz je w sklepie internetowym Rolmarket.pl. Mowa tu chociażby o tak podstawowych przedmiotach jak miotły czy szczotki, których nie może zabraknąć w żadnym gospodarstwie. Nie możesz zapomnieć także o szmatkach i gąbkach, które pomogą Ci utrzymać w czystości nie tylko sprzęty domowe, ale także te, których używasz w ogrodzie. Jeśli już o tym mowa, to i on powinien wyglądać idealnie. Do pielęgnacji ogrodu niezbędne będą zwłaszcza wszelkie ręczne narzędzia – nożyce do trawy, żywopłotu itd. Upewnij się, że wszystkie sprzęty cechują się najwyższą jakością i będą służyć Ci przez długie lata. Może się tak stać dzięki zakupom w Rolmarkecie!

Zobacz również:

Metalowe ściągaczki do wody

      pixel