Łopaty do śniegu

Ilość znalezionych towarów: 14

Śnieżna zima bez łopaty do śniegu? To się nie uda! Już dziś wybierz idealną łopatę, która ułatwi Ci codzienne odśnieżanie podjazdu i chodnika. Łopata plastikowa czy aluminiowa? Duża czy mała? Model z teleskopowym trzonkiem czy z kółeczkami? Wybór należy tylko do Ciebie, a jakikolwiek by on nie był, mamy dla Ciebie idealny produkt. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się sam!

Plastikowe łopaty do śniegu – dlaczego warto?

Łopaty z plastikową szuflą to jedne z najpopularniejszych łopat do śniegu. Ich niewątpliwą zaletą jest niewielka waga, dzięki której odśnieżanie staje się przyjemniejsze i mniej męczące. Jeżeli łopata nie posiada metalowej krawędzi, umożliwi Ci także odśnieżanie delikatnych powierzchni, takich jak karoseria samochodu, a jeśli została wzmocniona, sprawdzi się podczas usuwania przylegającego do chodnika, zmrożonego śniegu, co umożliwi Ci sprawne odśnieżanie ulic, chodników i placów.

Metalowa łopata do śniegu i jej zalety

Wielu naszych klientów preferuje łopaty metalowe. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na ich trwałość. Metalowe łopaty wytrzymują bardzo wiele: nie pękają na mrozie i nie łamią się podczas odśnieżania. Z reguły są też cięższe, co dla niektórych również jest zaletą. Dobra, aluminiowa łopata umożliwi Ci skuteczne odśnieżanie przez kilka-kilkanaście sezonów z rzędu.

Łopaty do samochodów i do odśnieżania parkingu

Osobom, które potrzebują łopaty o wyjątkowych parametrach, oferujemy produkty z dodatkowymi udogodnieniami. Jednym z ciekawszych modeli jest łopata z teleskopowym trzonkiem, która umożliwia łatwe przechowywanie i transportowanie łopaty np. w bagażniku samochodu. Nie mniej przydatnym okazuje się specjalistyczny zgarniacz do śniegu na kołach (np. Hecht 881 GT), który sprawdza się idealnie podczas odśnieżania bardzo dużych, płaskich przestrzeni, takich jak parkingi, boiska itp.

A może potrzebujesz łopaty, która ułatwi odśnieżanie samochodu? Mamy coś dla Ciebie! Mała łopata do śniegu Mini Fiskars, dzięki swoim niedużym gabarytom, sprawdzi się podczas odśnieżania niedużych powierzchni i bez problemu zmieści się w bagażniku nawet bardzo małego samochodu.

Laury i wyróżnienia dla Rolmarket.pl
pixel