Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Siekiery ciesielskie

( ilość produktów: 2 )

Rozwój technologii sprawia, że w warsztacie z narzędziami jest coraz więcej narzędzi wykorzystujących do swojego działania elektronikę. Są jednak narzędzia, które mimo rozwoju technologii są niezwykle trudne do zastąpienia. Do takich narzędzi należą z pewnością siekiery. W tej kategorii znajdziesz siekiery ciesielskie, które mają szereg zastosowań w domu i ogrodzie.

Siekiera ciesielska - ostra i precyzyjna

Siekiera ciesielska, w odróżnieniu do siekiery rozłupującej, jest to narzędzie charakteryzujące się bardzo ostrym ostrzem mającym szlif pod bardzo niskim kątem. Dzięki temu można z ich pomocą wykonać bardzo precyzyjne cięcia, co sprawia, że to siekiera przydatna podczas wielu prac ciesielskich. Dobra siekiera ciesielska powinna mieć głowicę wykonaną z kutej stali nierdzewnej, gdyż jej twardość gwarantuje trwałość i daje pewność, że ta siekiera ciesielska będzie służyć przez długie lata. 

Wybierając siekierę ciesielską warto zwrócić uwagę nie tylko na ostrze, ale również na trzonek. Kluczowa jest jego długość, ale również materiał, z którego jest on wykonany. Siekiera ciesielska może mieć trzonek drewniany lub wykonany z tworzyw sztucznych o wysokiej wytrzymałości. Siekiera Fiskars x10 ma trzonek wykonany z kompozytu włókna szklanego, dzięki czemu jest on lekki, trwały i wytrzymalszy od siekier z typowym trzonkiem drewnianym.

Siekiera ciesielska - wybierz model dla siebie

W naszym sklepie Rolmarket.pl znajdziesz narzędzia ogrodnicze różnego rodzaju, a wśród nich szeroki wybór siekier do drewna. Zapoznaj się z ofertą szczegółową i zastanów się, która siekiera ciesielska najlepiej dopasuje się do Twoich potrzeb. Być może będzie to siekiera ciesielska x10 marki Fiskars, a być może inna siekiera ciesielska tego producenta lub marki Jobi, Siekiery jobi dostępne są nie tylko pojedynczo, ale również w zestawie, dzięki czemu możesz mieć w domu zestaw siekier, z pomocą których wykonasz wszystkie prace polegające na obróbce drewna. To idealne narzędzia dla wszystkich, którzy mają przydomowy ogród, sad lub gospodarstwo i siekiera ciesielska należy do narzędzi używanych dość często.

Przejrzyj dostępne w tej kategorii produkty, zastanów się, które z nich najlepiej wpisują się w Twoje oczekiwania, a następnie złóż zamówienie. Jesteśmy przekonani, że wybrana siekiera ciesielska stanie się świetnym narzędziem wspomagającym wykonywanie wielu prac związanych z obróbką drewna. 

 

Siekiery - zobacz również:

      pixel