Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Ekobord

( ilość produktów: 40 )

Ładny i zadbany ogród to marzenie niejednego. Często pojawia się jednak problem postaci trawy, która wchodzi w grządki warzywne czy rabaty kwiatowe. Trudno wówczas zachować estetykę oraz pielęgnować panoszący się wszędzie trawnik. W takich sytuacjach idealnym rozwiązaniem wydają się obrzeża i płotki Ekobord. 

Obrzęża Ekobord – sposób na zadbany ogród

 Obrzeża Ekobord mają wiele różnych zastosowań. Można z ich pomocą wyznaczyć ścieżki ogrodowe, wydzielić przestrzeń wysypaną żwirkiem od trawnika czy też oddzielić obszar, który będzie wysypany korą od kostki chodnikowej. Zastosowań obrzeży Ekobord jest bardzo wiele, a możliwość dowolnego kształtowania linii pozwala na stworzenie niezwykłych aranżacji w każdym ogrodzie. Ich użycie doskonale sprawdza się w ogrodach, w których podział na różne przestrzenie ma być dyskretny i niemal niewidoczny. Stają się one niemal niewidocznym strażnikiem granic, a w efekcie pozwalają uzyskać bardzo ciekawy wygląd ogrodu. 

Obrzeża Ekobord – proste linie i łuki

Odpowiednia konstrukcja obrzeży Ekobord sprawia, że z ich pomocą w bardzo prosty sposób można kształtować przestrzeń ogrodową opartą zarówno o proste linie, jak i o łuki. Montaż z pomocą plastikowych kotw sprawia, że ich instalacja jest bardzo wygodna i nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi czy ciężkiego sprzętu. 

Palisady i płotki Ekobord – produkt dla wymagających

Palisady i płotki Ekobord to produkt dla osób poszukujących metody na wyraźne wydzielenie przestrzeni w ogrodzie. Są zdecydowanie bardziej widoczne od obrzeży Ekobord, choć w wielu przypadkach jest to raczej ich zaleta, a nie wada. Dzięki kilku wariantom kolorystycznym i różnym rozmiarom, można wybrać palisadę idealnie dopasowaną do wizji ogrodu. 

Palisady i płotki Ekobord – wygoda i elegancja

Stosowanie palisad i płotków ma doskonały wpływ na estetykę ogrodu, ale warto zwrócić uwagę na praktyczny aspekt ich zastosowania. Dzięki nim, gdy zastosujemy je do oddzielenia rabat kwiatowych od trawnika. trawa nie będzie wchodzić pomiędzy kwiaty, co znacząco ułatwi ich pielęgnację i pozwoli zapewnić świetny wygląd bez konieczności ciągłego plewienia. Ich obecność ułatwi również koszenie, bo będzie można łatwo dojechać do granic trawnika nie martwiąc się, że pod noże kosiarki dostaną się pędy kwiatów.   Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą obrzeży, palisad i płotków Ekobord. Wybór jest ogromny, a zestawy małe i duże oraz szerokie możliwości zastosowań sprawiają, że znajdzie u nas coś dla siebie zarówno właściciel skrawka ziemi przy domu w zabudowie szeregowej, jak i właściciel ziemski, który ma do zagospodarowania znacznie większą przestrzeń.

Sprawdź, jakie jeszcze palisady i inne produkty oferuje nasz sklep:

pixel