Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Biopaliwa do biokominka

( ilość produktów: 23 )

Biopaliwo do kominka – wydajne, bezwonne, bezpieczne

Masz już swój wymarzony, nowoczesny biokominek? Czas na zakup biopaliwa! Ekologiczne biopaliwa do kominka mają wiele zalet – są bezwonne, ich spalanie nie powoduje powstawania sadzy i popiołu, a do tego cechują się dużą wydajnością są bardzo wygodne do stosowania. Czy można chcieć więcej? Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą biopaliw, podpałek i innych akcesoriów do kominków ekologicznych, dzięki którym w Twoim mieszkaniu nie zabraknie ciepła trzaskającego w kominku ognia.

Paliwo do biokominka na bazie alkoholu etylowego – bezpieczne źródło ognia

Biokominki stają się coraz popularniejsze, ale zanim zaczniesz w nim palić, to wybierz odpowiednie paliwo do niego. Kupując biopaliwo do kominka, koniecznie sprawdź, czy posiada ono odpowiedni atest, np. atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego PZH. Przykładem takiego produktu jest biopaliwo Lux Fire – wysokiej jakości paliwo, którego bazą jest alkohol etylowy pochodzenia roślinnego czyli bioetanol. Co ważne, atestowane paliwa do biokominka nie zawierają acetonu i są bezpieczne dla zdrowia, a podczas spalania nie wytwarzają dymu, ani nie pozostawiają na biokominku nieestetycznych śladów popiołu czy sadzy. Dzięki nim Twój kominek będzie długo wyglądał jak nowy, a Ty będziesz mieć pewność, że korzystając z niego nie zanieczyszczasz środowiska. 

Biopaliwa i inne akcesoria do kominków ekologicznych

W sklepie internetowym Rolmarket.pl znajdziesz szereg produktów do biokominków oraz paliwa do biokominków o różnorodnej pojemności. Oferowane przez nas produkty charakteryzują się wysoką wydajnością (1 litr spala się nawet przez 6 godzin) i bezwonnością, a jednocześnie ułatwiają utrzymanie kominka w czystości. Oprócz biopaliw do kominka oferujemy także wysokiej jakości podpałki długopalące z wełny drzewnej, zapalarki, długie zapałki oraz inne akcesoria, które pozwolą Ci cieszyć się efektownym płomieniem, który sprawi, że w Twoim domu będzie jeszcze przytulniej.

 

Paliwo do biokominka – estetyka i wygoda korzystania

Posiadanie w domu kominka to marzenie wielu osób. Nie każdy jednak może pozwolić sobie na taką inwestycję, obejmującą również konieczność podpięcia się do komina. W takim przypadku warto rozważyć zakup biokominka. Doskonale wpływa on na walory estetyczne pomieszczenia, a przy tym nie wymaga skomplikowanego systemu wentylacji.

Komfort użytkowania w dużej mierze zależy od tego, jakie paliwo do biokominka wybierzesz. Atestowane produkty najwyższej jakości nie wydzielają dymu, sadzy ani przykrego zapachu, a ponadto mogą palić się naprawdę długo. Przy zakupie paliwa do biokominka nie warto więc kierować się wyłącznie ceną.

Biopaliwo do kominka – zdrowo i ekologicznie

Biopaliwo do kominka wytwarzane jest z surowców roślinnych, na bazie których produkowany jest alkohol etylowy. To właśnie on, w połączeniu z innymi składnikami odpowiada za ognisty i bezwonny efekt spalania w biokominku. Takie rozwiązanie uważane jest za bardzo ekologiczne, ponieważ płomienie nie wydzielają dymu, a tym samym nie zanieczyszczają środowiska.

Biopaliwo do kominka wysokiej jakości nie zawiera w sobie acetonu. Jest to bardzo ważne nie tylko z powodu komfortu, ale również zdrowia. Aceton może podrażniać śluzówki, powodować bóle głowy czy łzawienie oczu. Ponadto wdychanie jego woni jest po prostu nieprzyjemne i znacząco obniża przyjemność z posiadania kominka w domowym wnętrzu.

Biopaliwo do biokominków – wygoda i bezpieczeństwo

Korzystanie z biokominka jest bardzo łatwe. Wystarczy regularnie uzupełniać pojemnik, przeznaczony na biopaliwo, by cieszyć się pięknym i naturalnym efektem wizualnym. Wykorzystywane w biokominkach środki nie wydzielają dymu ani sadzy, dlatego czyszczenie jego wnętrza nie jest konieczne. Jest tak oczywiście w przypadku, gdy wybierzesz atestowany produkt wysokiej jakości.

Biopaliwo do biokominków dostępne jest najczęściej w postaci płynnej lub żelowej. Pierwsza z nich jest wygodniejsza w użytkowaniu, podczas gdy druga ułatwia stopniowe dozowanie. W przypadku rozlania żelowe biopaliwo zbiera się łatwiej niż płynne. Warto mieć to na uwadze, zwłaszcza jeśli w domu mieszkają również małe dzieci lub zwierzęta.

Paliwo do biokominka – wysoka wydajność

Oprócz konsystencji i ceny, paliwa do biokominka różnią się także długością spalania. Bardziej budżetowe produkty mogą zapewnić ogień na 2-3 godziny, podczas gdy ich droższe odpowiedniki mogą palić się nawet do 9 godzin. Nie zawsze niska cena wiąże się więc z oszczędnością – zwłaszcza jeśli często korzystasz ze swojego biokominka.

Masz w domu biokominek i szukasz odpowiedniego paliwa? Zależy Ci na dostępności i wysokiej jakości produktów? Sprawdź nasz asortyment i znajdź idealne biopaliwo, które będzie odpowiadało Twoim potrzebom. Nie czekaj – zapoznaj się z naszymi produktami już teraz!

Zobacz powiązane kategorie:

      pixel