Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Lampy UV do oczek wodnych

( ilość produktów: 3 )

Oczko wodne to element ogrodu, który bez wątpienia dodaje mu uroku. Odpowiednio zaprojektowane, z podświetleniem oraz roślinami wodnymi posadzonymi naokoło może stać się miejscem zwracającym na siebie szczególną uwagę. Tak się jednak nie stanie, jeśli w oczku wodnym rozwiną się glony i woda przestanie być krystalicznie czysta. Takie zjawisko można jednak opanować wykorzystując lampę UV. Zobacz, jakie lampy UV znajdziesz w naszym sklepie.

Lampa UV do oczka wodnego - bezpieczny sposób na czystą wodę

Lampa UV jest coraz chętniej i częściej wykorzystywana do czyszczenia stawów, oczek wodnych, ale również wody w studniach i w innych akwenach, w których doszło do jej zanieczyszczenia. Działa ona wykorzystując zjawisko fizyczne czyli promienie UV, które niszczą bakterie i pomagają pozbyć się glonów będących przyczyną zielonej wody. Dzięki promieniom dochodzi do dezynfekcji wody i jej oczyszczenia bez użycia środków chemicznych. Stosowanie lamp UV jest zatem całkowicie bezpieczne dla środowiska, a efektem jej działania jest czysta woda w stawie i oczkach wodnych.

Jej działanie opiera się na emisji fal elektromagnetycznych o różnej długości, których obecność w wodzie niszczy drobnoustroje chorobotwórcze, w tym bakterie i wirusy oraz glony. Dzięki niej niemal 99% drobnoustrojów może zostać zniszczonych, a to doskonale wpływa na jakość wody, jej przejrzystość i stan.

Lampa UV - bezpieczny sposób na glony w oczku wodnym

W naszym sklepie Rolmarket znajdziesz lampy UV różnego rodzaju. Różnią się one wydajnością i rozmiarem, więc musisz wybrać taki produkt, który najlepiej pasuje do wielkości oczka wodnego lub stawu, w którym chcesz ją zastosować. Dzięki wielofunkcyjnym końcówkom lampa uv może być podłączona do każdej pompy oraz systemu filtracji, jaki stosujesz w swoim ogrodzie. Może swobodnie pływać sobie w wodzie, ale możesz też przymocować ją na stałe w jednym miejscu.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą lamp UV dostępnych w naszym sklepie. To produkty wysokiej jakości, dzięki którym oczko zdobiące Twój ogród może stać się znów przejrzyste i piękne. Wykorzystaj tę możliwość, bo oczyszczenie wody to najlepszy sposób, by dodać ogrodowi uroku i zamienić zielono-burą wodę w wodę o krystalicznej czystości. Sprawdź wydajność dostępnych lamp i zamów jedną z nich dla siebie, zainstaluj, a następnie ciesz się ze zmiany, której dokonałeś w tak prosty sposób.

    pixel