Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Kaczka ogrodowa

( ilość produktów: 3 )

Figurki do ogrodu są bardzo chętnie wybieraną dekoracją ogrodową. Lubią je ustawiać w swoich ogrodach przede wszystkim właściciele oczek wodnych, ale dobrze się prezentują również na zadbanym trawniku czy w sąsiedztwie roślin ozdobnych. Zobacz, jakie kaczki ogrodowe znajdziesz w naszym sklepie.

Kaczka ogrodowa - metalowa ozdoba do Twojego ogrodu

Kaczka ogrodowa to produkt dekoracyjny, który lubią duzi i mali. Ładnie wygląda kaczka krzyżówka, która pływa po stawie czy oczku wodnym, doskonale naśladując wygląd prawdziwej kaczki. Dużym zainteresowaniem cieszą się też małe kaczątka, które pięknie prezentują się ustawione na zacienionym trawniku. Patrząc na nie z odległości kilku metrów trudno jest czasem odróżnić je od prawdziwych kaczek.

Figurka ogrodowa w kształcie kaczki może być ustawiona na trawniku, w rabacie czy w innym miejscu w ogrodzie, w którym chcemy zrobić przyjemny kącik wypoczynkowy. W zależności od pomysłu można je ustawiać pojedynczo lub niewielkimi grupkami, np. duża kaczka, a za nią kilka małych kaczątek. Takie ustawienie sprawi, że dekoracja będzie bardzo naturalna i będzie ładnie prezentować się w ogrodzie.

Figurka ogrodowa - atrakcyjny produkt dekorujący ogród

W sklepie Rolmarket.pl znajdziesz produkty dekoracyjne do ogrodu najwyższej jakości. Każda ozdoba, figurka do ogrodu czy inny element dekoracyjny są wykonane z materiałów wysokiej jakości. W zależności od modelu są one wykonane z metalu lub tworzyw sztucznych, ale niezależnie od rodzaju materiału, na długo zachowują kolory i nie płowieją nawet wtedy, gdy produkt ten będzie wystawiony na silne działanie promieni słonecznych.

Figurka ogrodowa w kształcie kaczki może zdobić oczko wodne, trawniki, ale również taras, szczególnie wtedy, gdy chcemy na nim stworzyć enklawę naturalnej zieleni. Doskonale ozdobi Twój ogród, ale jest to też produkt idealnie nadający się na prezent, zwłaszcza dla osoby, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę z ogrodnictwem.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kaczek ozdobnych do ogrodu. Jesteśmy przekonani, że wśród kaczek małych i dużych znajdzie się figurka ogrodowa, która skradnie Twoje serce. Wybierz jedną lub kilka, a następnie zamów produkt, ustaw go w ogrodzie i ciesz się z efektu dekoracyjnego, który udało Ci się osiągnąć. Niech otoczenie Twojego domu zyska nowych lokatorów, którzy dodadzą mu uroku i wprowadzą odrobinę dzikości aranżacji ogrodowej.

 

 

Popularne podkategorie kategorii "oczka wodne" :

    pixel