Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Odstraszacz myszy

( ilość produktów: 1 )

3 produkty, które skutecznie odstraszą myszy z Twojego ogrodu

Jeśli do tej pory bezskutecznie walczysz z myszami w swoim ogrodzie, czas najwyższy zainwestować w skuteczny odstraszacz.  Poznajprodukty, w które warto zainwestować i wybierz ten dostosowany do Twoich potrzeb.

#1 Odstraszacz stroboskopowy

Odstraszacz stroboskopowy jest wyposażony w głośniki oraz panele stroboskopowe, które skutecznie odstraszają myszy. Niektóre modele posiadają funkcję automatycznej zmiany częstotliwości – a więc same dostosowują się do Twoich potrzeb. Produkt wyczuwa ruch gryzoni za pomocą czujnika ruchu PIR, a następnie wysyła sygnał do panelu i przeprowadza 30 sekundową sekwencję natężonych błysków światła. Odstraszacz stroboskopowy sprawdzi się w ogrodach do 1000 metrów kwadratowych.

#2 Ultradźwiękowy odstraszacz myszy

Ultradźwiękowy odstraszacz chroni ogród nie tylko przed myszami, ale także szczurami, kunami czy łasicami. W tym celu emituje ultradźwięki o zmiennej częstotliwości – nierozpoznawalne dla ludzkiego ucha, a odstraszające gryzonie. Szkodniki nie tylko nie osiedlają się w sąsiedztwie, ale także zmieniają miejsce swojego bytowania – przez nieprzyjemne, drażniące dla nich dźwięki. Zazwyczaj wypłaszanie trwa od dwóch do trzech tygodni. Ultradźwiękowego odstraszacza możesz używać w otwartej jak i zamkniętej przestrzeni – ochroni obszar o powierzchni do 100 metrów kwadratowych.

 #3 Karmnik deratyzacyjny

Karmnik deratyzacyjny jest przeznaczony do zwalczania myszy i szczurów – włożysz do niego trujący granulat, saszetki czy kostki. Dzięki niemu pozbędziesz się niechcianych szkodników. Produkt składa się ze specjalnej stacji, w której umieszczasz trutkę na specjalnym pręcie – gryzoń nie wyjmie jej ze środka oraz nie przeniesie w inne miejsce. Jest wykonany z trwałego plastiku, przez co jest urządzeniem wielokrotnego użytku. Ustaw go w okolicy wejścia do budynku oraz na ścieżce, którą przemieszczają się szkodniki – w razie potrzeby przymocuj go do ściany za pomocą specjalnych otworów i wkrętów dołączonych do zestawu.Niezależnie od tego jaki produkt wybierzesz, wszystkie powyższe artykuły znajdziesz w sklepie internetowym rolmarket.pl – serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Szukasz odpowiedniego odstraszacza myszy? Zapoznaj się z ofertą sklepu rolmarket.pl

Jeśli myszy ciągle niszczą Twoje uprawy, odstrasz je skutecznie za pomocą powyższych produktów. W razie potrzeby sprawdź także trutki bądź podobne artykuły potrzebne do walki ze szkodnikami. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

    pixel