Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Beczki do kiszenia kapusty plastikowe

( ilość produktów: 10 )

Kiszenie kapusty to świetny sposób nie tylko na przerobienie dużej ilości kapusty, ale również zdrowy dodatek do dań obiadowych i nie tylko. Dobrze ukiszona kapusta to prawdziwa bomba witaminowa i probiotyczna, dlatego warto wprowadzić ją do swojej diety. Zanim jednak to nastąpi, konieczna jest dobra beczka, w której będzie można ukisić kapustę. Zobacz, jakie beczki znajdziesz w naszym sklepie i wybierz beczkę najlepszą dla siebie.

Beczka plastikowa - wygodna i wytrzymała

Beczki plastikowe to aktualnie najbardziej popularne beczki do kiszenia. Są one wygodne w użytkowaniu, wytrzymałe, łatwe do transportu i przenoszenia, a przy okazji szczelne. Wykonane zostały z plastiku o dużej wytrzymałości, który jest dopuszczony do kontaktu z żywnością. Można więc mieć pewność, że kwasy powstające w trakcie kiszenia kapusty nie będą wchodzić w reakcję z plastikiem, co gwarantuje bezpieczeństwo jej użytkowania.

Beczka plastikowa jest jednak nie tylko bezpieczna, ale również szczelna. Każda beczka wyposażona jest w plastikowy dekiel dopasowany rozmiarem do wielkości otworu w beczce i ma uszczelkę, zapewniającą o pełny poziom szczelności. Dzięki temu proces kiszenia przebiega bez żadnych przeszkód, a zawartość przez długi czas pozostaje świeża i można korzystać z dobrodziejstw zawartych w beczce.

Beczka plastikowa - różne wielkości do wyboru

W sklepie Rolmarket.pl oferujemy beczki do kiszenia ogórków i kapusty w różnych rozmiarach. Znajdzie się wśród nich zarówno mała beczka 30l, ale również beczka o pojemności 60l, 80l, a nawet 120l czy 200l. Te mniejsze doskonale sprawdzają się w domu i gospodarstwie, w których kapusta jest kiszona tylko na własne potrzeby. Większa beczka plastikowa przyda się wtedy, gdy masz zamiar kisić duże ilości kapusty i szukasz dobrych beczek, których będziesz mógł użyć do kiszenia.

Każda beczka do kiszenia jest wyposażona w uchwyty lub wgłębienia, dzięki którym możliwe jest jej wygodne przenoszenie i transport. Niektóre modele beczek, szczególnie tych większych, są tak zaprojektowane, by można je było przechowywać jedna na drugiej. Najczęściej decydują się na nie więksi producenci kapusty kiszonej, którzy dzięki tej możliwości mogą zaoszczędzić przestrzeń konieczną do magazynowania. Zobacz, jakie beczki plastikowe są dostępne w naszym sklepie, zastanów się, która pojemność najlepiej pasuje do Twoich oczekiwań, a potem zamów ją i przekonaj się, że to był dobry wybór.

Zobacz również:

    pixel