Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Opryskiwacze Marolex

( ilość produktów: 23 )

Skuteczny oprysk wymaga zastosowania nie tylko odpowiedniego preparatu, ale również użycia odpowiedniego sprzętu. Na polskim rynku jest kilka firm produkujących opryskiwacze, a do tych wartych szczególnej uwagi z pewnością należy Marolex. Zobaczmy, dlaczego warto zwrócić uwagę na opryskiwacze tej marki.

Opryskiwacz Marolex – nowoczesny i niezawodny

Marolex to marka związana z produkcją opryskiwaczy od ponad 30 lat. Wieloletnia historia to czas ciągłego rozwoju i stosowania innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym Marolex cieszy się ogromnym uznaniem zarówno wśród ogrodników amatorów, jak i profesjonalistów, którzy posługują się tym sprzętem na co dzień. Opryskiwacze Marolex są bowiem używane w rolnictwie, sadownictwie i ogrodnictwie, ale również w przemyśle, w którym potrzebne są opryskiwacze spełniające wyśrubowane normy funkcjonalne i jakościowe.

Pod hasłem opryskiwacz Marolex kryje się szeroka gama produktów do opryskiwania, a więc opryskiwacze ręczne, naramienne, plecakowe. Coraz większą grupę stanowią również opryskiwacze akumulatorowe, które są stosowane coraz chętniej przez osoby poszukujące nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań przyspieszających i ułatwiających wykonywanie oprysku.

Opryskiwacz Marolex – szeroki wybór modeli

W sklepie Rolmarket.pl znajdziesz opryskiwacze Marolex w wielu różnych rodzajach. Począwszy od małych opryskiwaczy ręcznych, z których korzystają nie tylko właściciele ogrodów czy działek, ale również osoby otaczające się roślinami w zaciszu domowym czy na balkonie. W ofercie mamy również nieco większe opryskiwacze naramienne, idealne do opryskiwania niewielkich upraw czy ogrodów, oraz opryskiwacze plecakowe, wygodne i sprawdzające się przy opryskach większego areału.

W naszym sklepie znajdziesz również bogaty wybór akcesoriów dodatkowych. Mamy tu na myśli przede wszystkim lance do opryskiwacza, z pomocą których można wygodnie i szybko wykonać opryski. Oprócz standardowych lanc punkowych można nabyć również lance poziome z kilkoma dyszami czy lance teleskopowe. Wybór zależy przede wszystkim od tego, gdzie mają być przeprowadzane opryski oraz jakie rośliny mają być opryskiwane. Sadownicy chętniej sięgną po lance teleskopowe, natomiast rolnicy i ogrodnicy wybiorą lance poziome, dzięki którym będą mogli równomiernie spryskać duży obszar pola lub grządki. Taki układ dysz gwarantuje, że oprysk dostanie się do wszystkich roślin.

      pixel