Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Opryskiwacze ręczne

( ilość produktów: 16 )

Ochrona roślin w przydomowym ogrodzie przed szkodnikami, chwastami i chorobami wymaga często stosowania różnych środków ochrony roślin. Większość z nich jest aplikowana w postaci oprysku, dlatego warto zaopatrzyć się w opryskiwacz ręczny, który pomoże wykonać go szybko i sprawnie.

Opryskiwacz ręczny – idealne do przydomowego ogrodu

Opryskiwacz ręczny to urządzenie, które najlepiej się sprawdzi w przydomowym ogrodzie. Na niewielkim areale zwykle nie potrzeba nam profesjonalnego sprzętu, a jednak konieczne jest posiadanie urządzeń, które pozwolą nam szybko i wygodnie zastosować oprysk. Opryskiwacz ręczny nada się do tego celu idealnie, gdyż ma niewielką pojemność (od 0,5-2l), która zupełnie wystarcza do wykonania oprysku w celu ochrony roślin przed szkodnikami czy chorobami. Niewielki rozmiar sprawia, że jest on wygodny w zastosowaniu i jego użycie nie wymaga długiego przygotowania.

Z pomocą opryskiwacza ręcznego możemy podawać środki chwastobójcze, owadobójcze czy nawozy dolistne. Szczególnie dobrze sprawdza się on w sytuacjach, gdy chcemy zastosować aplikację punktową. Wąski strumień oprysku sprzyja precyzji i sprawia, że nie ma ryzyka spryskana roślin, które rosną obok i którym podawany oprysk mógłby zaszkodzić.

Opryskiwacz ręczny – duży wybór modeli

W sklepie Rolmarket.pl znajdziesz duży wybór modeli opryskiwaczy ręcznych, które różnią się od siebie pojemnością, zasięgiem i sposobem działania. Najmniejsze opryskiwacze ręczne o pojemności 0,5l są wyposażone w atomizer, jaki znamy z płynów do czyszczenia szyb czy innych rodzajów chemii domowej. Nieco większe modele opryskiwaczy ręcznych 1-2l są wyposażone w specjalną pompkę, która umożliwia wytworzenie ciśnienia wewnątrz pojemnika. Dzięki temu wystarczy raz napompować urządzenie, by potem wygodnie opryskiwać przez dłuższy czas. Po jakimś czasie znów należy użyć pompki i w ten sposób działać dalej, opryskując kolejne rośliny.

W zależności od wybranego modelu pompka może znajdować się na górze urządzenia, jak i z boku, tuż obok otworu służącego do opryskiwania. Wiele osób uważa, że pompka na górze jest wygodniejsza w użytkowaniu, ale opinia ta jest w dużej mierze zależna od indywidualnych preferencji użytkownika.

Zapraszamy do przejrzenia szczegółowo oferty opryskiwaczy ręcznych znajdujących się w naszym sklepie. Polecamy zwrócić szczególną uwagę na opryskiwacze marki Marolex i Kwazar, które cieszą się dobrą opinią wśród profesjonalnych użytkowników sprzętu tego typu.

    pixel