Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Nawozy dolistne

( ilość produktów: 4 )

Bujna roślinność, pięknie kwitnące kwiaty i obfite plony owoców to marzenie każdego zapalonego działkowca i ogrodnika. Uzyskanie takiego efektu wymaga ogromnej ilości pracy, a oprócz niej również wiedzy na temat właściwej pielęgnacji roślin. Zdarza się, że mimo wysiłków rośliny marnieją i tracą kolory. To często efekt braku wystarczającej ilości składników odżywczych, które bezwzględnie należy uzupełnić. Z pomocą przychodzą nawozy dolistne.

Nawozy dolistne – szybkie wsparcie dla roślin

Nawozy dolistne to doskonały sposób na to, by wspomóc rozwijające się rośliny i dostarczyć im odpowiednią ilość koniecznych do prawidłowego wzrostu składników odżywczych. Nawożenie dolistne pozwala bowiem dostarczyć roślinie wszystkie potrzebne składniki, a forma podania sprawia, że są one doskonale absorbowane i wchłaniane. Dzięki temu można pomóc roślinie i uzupełnić istniejące niedobory. Nawozy dolistne to gotowe nawozy płynne lub granulowane, które przed podaniem roślinie należy odpowiednio rozcieńczyć. Podawane są poprzez opryskiwanie, w dawce odpowiednio dostosowanej do rodzaju rośliny, jej stanu i potrzeb. Można je podawać niemal zawsze, gdy widzimy, że roślina zaczyna zdradzać problemy z niedoborem składników odżywczych.

Nawozy dolistne – wybierz optymalny skład

Wybierając nawozy dolistne warto zwrócić uwagę na ich skład oraz przeznaczenie. Niektóre nawozy są specjalnie skomponowane do roślin kwitnących, inne do zielonych, a jeszcze inne do drzew i krzewów owocowych. W przypadku tych ostatnich warto sprawdzić, w jakich okresach nawożenie dolistne jest niewskazane, ze względu na rozwój owoców. W naszym sklepie znajdziesz nawozy dolistne różnych producentów, z których każdy ma szeroką gamę produktów do nawożenia dolistnego. Różnią się one miedzy sobą przeznaczeniem i składem, dlatego warto przed zakupem sprawdzić, co znajduje się w wybranym nawozie. Możesz kupić nawozy w niewielkich opakowaniach, idealne do wspomagania dolistnego niewielkiej liczby roślin, jak i większe porcje nawozów, doskonałe do nawożenia większych upraw. Wybierz takie, które są najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb i zamów je już dziś.

 

 

Popularne podkategorie kategorii "nawozy ogrodnicze" :

      pixel