Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Nawozy do róż

( ilość produktów: 5 )

Róże to bez wątpienia królowe wśród kwiatów. To w końcu symbol miłości, który może być również fantastyczną ozdobą ogrodu i wprowadzić do niego niepowtarzalny klimat. Aby tak się stało, należy oczywiście zadbać o właściwą pielęgnację owych wyjątkowych kwiatów. Jej bardzo ważnym elementem jest nawożenie za pomocą specjalistycznych preparatów. Serdecznie zachęcamy do zapoznania z się szeroką ofertą nawozów do róż w naszym sklepie.

Nawozy do róż – sprawdź ich ofertę w naszym sklepie

Róża róży nierówna. Każda z nich jest wyjątkowa, dlatego komponując asortyment naszego sklepu zadbaliśmy o to, by znalazły się w nim nawozy przeznaczone do każdego z gatunków. Wszystkie z nich zawierają starannie skomponowane składniki, które zapewnią różom prawidłowy rozwój i bujny wzrost, zwiększając jednocześnie ich odporność na choroby. Wszystkie produkty pochodzą od sprawdzonych i doświadczonych producentów, co jest gwarancją ich skuteczności i wydajności. Co więcej, wiele z nich nadaje się także do nawożenia wielu innych roślin kwitnących. Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich oferowanych przez nas nawozów do róż znajdziesz ich opisach. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości co do wyboru lub stosowania każdego z nich zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością o wszystkim opowiemy.

Jak pielęgnować róże?

Róże nie są wymagające pod względem pielęgnacji, trzeba jednak pamiętać o kilku podstawowych zasadach. Po pierwsze – podlewanie. Róże należy podlewać rzadko, ale obficie, dzięki czemu woda zdoła dotrzeć do głębszych warstw gleby. Powinieneś to robić średnio raz na dwa tygodnie – w okresie suszy oczywiście częściej. Do ich podlewania najlepiej używać wody deszczowej – woda z wodociągu jest znacznie twardsza, dlatego jeśli mimo wszystko chcesz z niej skorzystać, dopilnuj, by odstała kilka godzin w konewce. Wymagają one także oczywiście regularnego nawożenia. Należy je rozpocząć wczesną wiosną i powtórzyć 2-3 razy w okresie wegetacji, kończąc na przełomie lipca i sierpnia. Życzymy powodzenia i udanych zakupów w naszym sklepie!

 

 

Popularne podkategorie kategorii "nawozy ogrodnicze" :

    pixel