Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Nożyce do gałęzi Greenmil

( ilość produktów: 7 )

Obcinanie pędów i gałązek należy do czynności pielęgnacyjnych, które wykonuje się w każdym ogrodzie. Niezależnie od tego, czy masz ogród wielkości kilkunastu metrów kwadratowych czy też wielki park, konieczny jest odpowiedni sprzęt, z pomocą którego będzie można wykonać prace pielęgnacyjne. Najlepsze będą takie narzędzia, dzięki którym cięcie będzie łatwe i efektywne, a miejsce cięcia pozostanie niewielkich rozmiarów. Zobacz, jakie nożyce do gałęzi Greenmill znajdziesz w sklepie Rolmarket.pl.

Nożyce do cięcia gałęzi - wiele różnych modeli

W naszym sklepie znajdziesz wiele różnych modeli nożyc, z pomocą których możesz wykonać prace pielęgnacyjne w Twoim ogrodzie. Będą wśród nich nożyce z długimi trzonkami, dzięki którym możesz wykorzystać dźwignię i z niewielkim użyciem siły obciąć nawet dość grube gałęzie. Długie trzonki mają też tę zaletę, że można z ich pomocą sięgnąć wyżej, gdzie ręczny sekator nie mógłby być zastosowany bez użycia drabiny. Niektóre modele nożyc mają dodatkowo specjalne mechanizmy, które jeszcze zwiększają siłę podczas użytkowania, co sprawia, że obcinanie nawet grubszych gałązek z ich pomocą jest łatwiejsze. 

Proponujemy nożyce z ostrzami o różnych kształtach i wykonane z różnych materiałów. Niektóre narzędzia ogrodnicze Greenmill mają ostrza powlekane teflonem, co zwiększa ich trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dobra powłoka sprawia, że nie przywierają do nich zanieczyszczenia powstające w trakcie cięcia, dzięki czemu ostrze przez długi czas pozostaje w doskonałej kondycji.

Nożyce Greenmill - wybierz model dla siebie

Przeglądając nożyce Greenmill, które są dostępne w naszym sklepie, zwróć uwagę na ich różnorodność. Jak już wspomnieliśmy, różnią się one między sobą długością trzonków, mechanizmem, wielkością ostrza oraz jego kształtem. Przeglądając dostępne w Rolmarket narzędzia ogrodnicze weź pod uwagę również grubość pędów, które będziesz chciał ciąć z użyciem kupionych w naszym sklepie nożyc. W opisie produktów znajdziesz dokładne informacje na temat ich maksymalnej grubości, dzięki czemu będziesz mógł wybrać produkt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Jesteśmy przekonani, że przeglądając kategorie produktów do cięcia znajdziesz produkt idealny dla siebie. Nie zwlekaj dłużej z zamówieniem, lecz zamów je już teraz, gdyż Twój ogród zasługuje na dobrą pielęgnację z użyciem odpowiednich narzędzi Greenmill.

Zobacz powiązane kategorie:

      pixel