Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Nożyce do gałęzi Fiskars

( ilość produktów: 8 )

Przycinanie gałęzi należy do zabiegów pielęgnacyjnych, które przeprowadzane są bardzo często. Do tego celu najlepiej wykorzystać dobre narzędzia czyli np. nożyce do gałęzi, dzięki którym obcinanie będzie wygodne, szybkie i nie będzie wymagać wiele wysiłku. Zobacz, jakie nożyce do gałęzi Fiskars znajdziesz w sklepie Rolmarket.pl

Nożyce do cięcia Fiskars - sekator do zadań specjalnych

Fiskars to znany producent narzędzi ogrodniczych, który cieszy się uznaniem zarówno wśród amatorów, jak i profesjonalistów. Narzędzia Fiskars to produkty wykonane z troską o wszelkie szczegóły, zarówno pod względem użytych materiałów, jak i ergonomii ich użytkowania. Nie inaczej jest w przypadku sekatorów, które pomagają szybko i sprawnie przeprowadzić zabiegi cięcia gałęzi małych drzew i krzewów.

W naszym sklepie znajdziesz nożyce do cięcia Fiskars różnego rodzaju. Począwszy od niewielkich sekatorów ręcznych, z pomocą których wygodnie obetniesz gałęzie krzaków różanych, clematisu czy borówki amerykańskiej, po narzędzia nieco większych rozmiarów, dzięki którym możesz obciąć gałęzie nawet o nieco większej średnicy. Na uwagę zasługuje również sekator teleskopowy, z pomocą którego możesz sięgnąć wyżej i bez drabiny przyciąć gałęzie wyższe gałęzie. To bardzo wygodne rozwiązanie, które przyspiesza i ułatwia wykonywanie prac porządkowych w ogrodzie.

Sekator nożycowy - idealny do grubszych gałęzi

Wybierając sekator Fiskars warto zwrócić uwagę na sekatory nożycowe. Dzięki dłuższym rączkom można z ich pomocą ucinać grubsze gałęzie, nie męcząc się przy tym za bardzo. Dłuższa rączka daje bowiem większą dźwignię, co znacznie ułatwia wykonywanie cięcia i pozwala radzić sobie z gałęziami, które trudno byłoby uciąć z pomocą małego ręcznego sekatora.

Przy wyborze sekatora nożycowego warto zwrócić uwagę na rodzaj ostrza, w który został on wyposażony. Niektóre sekatory mają ostrza wykonane nie tylko z materiałów o wysokiej wytrzymałości, ale dodatkowo pokrytych powłokami wzmacniającymi ich trwałość. Wszystkie narzędzia z tej kategorii mają też ergonomiczne rączki oraz uchwyty zapobiegające wyślizgiwaniu się podczas pracy. Dzięki temu cięcie gałęzi wymaga dużo mniej wysiłku.

Wybierz odpowiedni sekator do gałęzi, który pomoże Ci wykonać cięcie w Twoim ogrodzie. W naszym sklepie dostępne są wyłącznie narzędzia najwyższej jakości, więc przejrzyj ofertę i wybierz produkty, które najlepiej wpisują się w Twoje oczekiwania i pomogą Ci podczas pracy w ogrodzie.

Zobacz powiązane kategorie:

      pixel