Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Nożyce do gałęzi z przekładnią

( ilość produktów: 2 )

Odpowiednie narzędzia ogrodnicze pomagają wykonywać zabiegi pielęgnacyjne w ogrodzie. Wiele z nich, szczególnie tych nowoczesnych i renomowanych marek, zostało zaprojektowanych w taki sposób, żeby minimalizować ilość siły, jaką należy wkładać w wykonywanie prac ogrodniczych. Do takich narzędzie należą nożyce do gałęzi z przekładnią, które znajdziesz w tej kategorii.

Nożyce do gałęzi - przekładnia ułatwiająca prace

Przekładnia zastosowana w nożycach do gałęzi, które znajdziesz w tej kategorii, znacząco zmniejsza siłę, którą trzeba włożyć w cięcie gałęzi. Przekładnia zwiększa działanie dźwigni, dzięki czemu można łatwiej obciąć gałęzie, nawet jeśli są one dość grube. Z pomocą tych nożyc można łatwo poradzić sobie z przecięciem nawet dość grubych gałęzi, których obcięcie, gdybyśmy mieli tylko sekator ręczny, byłoby niemożliwe lub wymagałoby ono bardzo dużej siły.

Nożyce do gałęzi z przekładnią przydadzą się w każdym ogrodzie, w którym znajdują się krzewy z grubszymi gałęziami oraz niewielkie drzewa. Dobrze sprawdzą się również w sadzie, gdzie przydadzą się podczas wiosennego przycinania drzewek owocowych.

Dobry nóż - gwarancją wygodnego cięcia

Nożyce do gałęzi działają jak sekator ręczny z tą różnicą, że są one dużo mocniejsze i pozwalają ucinać dużo grubsze gałęzie. Są one wyposażone w ostry nóż, pokryty odpowiednią powłoką zapobiegającą jego korodowaniu i uszkodzeniom mechanicznym. Odpowiedni kształt sprawia, że można łatwo dotrzeć nawet do trudnodostępnych gałęzi i obciąć je jednym ruchem, dokładnie w tym miejscu, na którym nam zależy. Miejsce cięcia pozostaje gładkie i dzięki temu szybko się zabliźnia.

Gdy do świetnego mechanizmu i ostrego noża dodamy jeszcze uchwyty z tworzywa sztucznego, to mamy najlepszy sekator do Twojego ogrodu. Uchwyty takie pozwalają na pewny chwyt i gwarantują, że nożyce nie wyślizgną się z rąk podczas prac ogrodniczych.

Zapraszamy do przejrzenia oferty dostępnej w tej kategorii sklepu Rolmarket.pl. Polecamy nożyce do gałęzi z przekładnią zębatkową, które należą do najlepszych narzędzi w tej kategorii. Jesteśmy przekonani, że ten duży sekator do gałęzi sprawdzi się w każdym ogrodzie i sprawi, że prace pielęgnacyjne zostaną wykonane szybko i bez zbędnego wysiłku. Wybierz jeden z dostępnych produktów, zamów go już dzisiaj, a następnie przekonaj się, że to jeden z najlepszych sekatorów do cięcia gałęzi, który warto mieć w swoim zestawie narzędzi ogrodniczych. 

 

Zobacz powiązane kategorie:

      pixel