Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Teleskopowe nożyce do gałęzi

( ilość produktów: 4 )

Zabiegi pielęgnacyjne w ogrodzie obejmują wiele czynności, wśród których ważną pozycję zajmuje przycinanie. Ogrodnicy wymieniają je wśród bardzo istotnych zabiegów, bo pozwala nie tylko kształtować ciekawy kształt korony drzew i krzewów, ale również usuwać uschnięte, złamane czy zbyt wybujałe gałęzie. Dobrze wykonane cięcie wymaga jednak odpowiedniego sprzętu. Zobacz, jakie nożyce teleskopowe możesz znaleźć w naszym sklepie.

Sekator do gałęzi i nożyce do żywopłotu

W tej kategorii znajdziesz narzędzia ogrodnicze z teleskopowymi rączkami. Dzięki temu rozwiązaniu możesz dopasować ich długość do potrzeb, co pozwoli wykonywać Ci przycinanie bez użycia drabiny. To idealne rozwiązanie w sytuacji, gdy drzewa czy krzewy są niewiele większe od Ciebie, ale jednak trudno byłoby Ci dostać do wybranych gałęzi mając sekator normalnych rozmiarów, bez możliwości przedłużenia rączek.

Rozkładane rączki doskonale sprawdzają się również jako uchwyty przy nożycach do żywopłotu. To idealne rozwiązanie, gdy żywopłot wyrósł już na taką wysokość, że trudno go obciąć zwyczajnymi nożycami, a obcinanie z drabiny jest niewygodne, gdyż wymaga ciągłego wchodzenia po drabinie i schodzenia z niej.

Sekator teleskopowy - przydatny w Twoim ogrodzie

Kompletując zestaw narzędzi do Twojego ogrodu musisz brać pod uwagę różnorodność prac, które są w nim wykonywane. Wiele z nich wymaga posiadania narzędzi specjalistycznych, ale jest też sporo takich, które można wykorzystać w różny sposób, Do takich z pewnością należy sekator teleskopowy, który można wykorzystać do cięcia gałęzi, zarówno tych położonych wysoko, jak i tych położonych nisko. Wystarczy dopasować długość trzonka do rodzaju wykonywanych prac. Maksymalnie skrócone trzonki sprawią, że będzie on działał jako sekator do obcinania gałęzi znajdujących się w zasięgu ręki. Gdy trzonki zostaną przedłużone, to będzie można obcinać gałęzie położone nieco wyżej, wygodnie i pewnie stojąc na gruncie. Dzięki temu jedno narzędzie sprawdzi się w dwóch różnych rolach.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich narzędzi teleskopowych, które są dostępne w naszym sklepie. Jesteśmy przekonani, że wśród tak wielu produktów znajdą się nożyce do gałęzi i żywopłotu, które będą w pełni dopasowane do Twoich potrzeb. Wybierz odpowiednie dla siebie, a następnie wypróbuj je w swoim ogrodzie i przekonaj się, że to najlepsze dostępne produkty, które warto mieć w swoim ogrodzie. 

 

Zobacz powiązane kategorie:

 

      pixel