Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Nawóz osmocote

( ilość produktów: 13 )

Piękny ogród wymaga odpowiedniej pielęgnacji. To nieustanna praca nad tym, by rośliny miały odpowiednie warunki do wzrostu. Konieczne jest plewienie, przycinanie, podlewanie, ale również nawożenie, bo rośliny potrzebują wielu składników odżywczych. Nowoczesne nawożenie nie wymaga jednak ciągłego dosypywania nawozów, gdyż można z powodzeniem zastosować nawóz Osmocote.

Nawóz Osmocote – długie działanie

Nawozy osmocote to nowoczesne nawozy otoczkowane, które mogą zapewnić roślinom dostęp do składników odżywczych przez bardzo długi czas. Znajdziesz u nas nawozy o naprawdę długim działaniu, gdyż niektóre mogą zapewnić roślinom odpowiednią ilość składników odżywczych nawet przez 180 dni. Dzięki temu wystarczy nawieźć roślinę raz – na początku sezonu wiosennego, a przez cały okres wegetacji będzie ona otrzymywać odpowiednią ilość potrzebnych składników odżywczych.Długie działanie nawozów osmocote jest wynikiem ich odpowiedniej budowy. Odpowiednio dobrane składniki odżywcze są zamknięte w granulkę powleczoną naturalną żywicą. Po podlaniu rośliny wodą, zawarte we wnętrzu składniki zaczynają się rozpuszczać i stopniowo uwalniają się poprzez żywiczną otoczkę. Dzięki temu roślina otrzymuje ciągły dopływ składników odżywczych, które pozwalają jej pięknie się rozwijać przez cały okres wegetacji.

Nawóz Osmocote – dla różnych roślin

Troska o zdrowy wzrost roślin to nieustanna pielęgnacja uwzględniająca potrzeby każdej rośliny. Niektóre zestawy składników odżywczych są uniwersalne, dlatego znajdziesz u nas uniwersalny nawóz osmocote do ogrodu, który pomoże zadbać o wszystkie rośliny. Wiele roślin ma jednak specjalne wymagania dotyczące składników odżywczych i dlatego warto sięgnąć po nawozy specjalnego przeznaczenia. W naszym sklepie znajdziesz m.in.:

  • nawóz do iglaków,
  • nawóz do trawnika,
  • nawóz do róż,
  • nawóz do rododendronów,
  • nawóz do roślin balkonowych.

Każdy z nich zawiera odpowiednią mieszankę składników odżywczych, które są szczególnie potrzebne poszczególnym gatunkom roślin.

Nawozy Osmocote – wygodne i skuteczne

Wykorzystując nawozy Osmocote w swoim ogrodzie dbasz nie tylko o swoje rośliny zapewniając im ciągły dopływ składników odżywczych. Dbasz również o swój czas, gdyż nawożenie roślin nie będzie wymagało od Ciebie ciągłego pamiętania o dosypywaniu kolejnej dawki nawozu. Nawóz osmocote wystarczy zastosować raz na kilka miesięcy, a rośliny mają wszystko, czego im potrzeba. Już dziś wybierz nawóz osmocote dla Twojego ogrodu i ciesz się jego pięknym wyglądem bez konieczności ciągłego nawożenia roślin.

    pixel